Umywalka VEDEA

VEDEA w służbie ergonomii małych łazienek

Mała łazienka lub osobna toaleta często wymagają rozwiązań, które nie tylko sprostają ograniczonemu metrażowi pomieszczenia, ale jednocześnie będą wygodne i praktyczne w użytkowaniu. Połączeniem spełniającym te wymagania jest szafka z dopasowaną umywalką, które wzbogaciło ofertę Armatury Kraków.

Filigranowe rozmiary i elegancki minimalizm – tym na pierwszy rzut oka wyróżnia się umywalka VEDEA wraz z dopasowaną do niej szafką. Niewielkie wymiary – 405 x 690 x 220 mm sprawiają, że umieszczenie zestawu w bardzo wąskim pomieszczeniu nie będzie stanowić problemu. Mebel z ceramiką jest łatwy w montażu, a podwieszana konstrukcja nie tylko doda pomieszczeniu lekkości, ale również ułatwi późniejsze utrzymanie czystości posadzki pod nią.

Śnieżnobiała, prostokątna ceramika VEDEA dobrze zharmonizuje się z armaturą o wyważonej formie, jak dopasowany wzorniczo model SOFIT. Uniwersalny charakter wyposażenia pozwala na montaż w dwóch wariantach – z baterią po prawej lub lewej stronie, zwiększając tym samym możliwość najbardziej ergonomicznego ustawienia strefy umywalkowej względem warunków architektonicznych pomieszczenia. Gładka powierzchnia ceramiki zapewnia łatwe czyszczenie, a ergonomiczny kształt minimalizuje ryzyko rozpryskiwania wody podczas mycia rąk.

Podwieszana szafka z oferty Armatury Kraków wykonana jest z odpornej na wilgoć płyty laminowanej oraz lakierowanej MDF. W zależności od wersji kolorystycznej, białe fronty połączone są z korpusami o tej samej barwie lub utrzymanymi w odcieniu drewna orzech-tabaco. Mebel posiada eleganckie, chromowane uchwyty oraz samodomykające zawiasy. Dwie pojemne półki z powodzeniem pomieszczą środki czystości lub łazienkowe akcesoria, ułatwiając zachowanie optycznego porządku we wnętrzu.

Umywalka objęta jest 8-letnią, a szafka 2-letnią gwarancją producenta.

Ceny brutto:
Umywalka VEDEA: 192 zł
Szafka VEDEA: 258 zł

Napisz komentarz...