Drabina przegubowa KRAUSE

Drabina przegubowa KRAUSE

Wielokrotne składanie i rozkładanie w trakcie dnia, ciągły transport, praca w niesprzyjających warunkach, na nierównym lub grząskim podłożu – takie traktowanie z godnością zniesie tylko prawdziwy profesjonalista. Uniwersalna drabina przegubowa z serii STABILO Professional to idealny partner dla wysokiej klasy fachowców. Co w niej jest takiego niezwykłego?

Drabina przegubowa to szczególny rodzaj sprzętu, który za swoją budowę oraz różnorodność konfiguracji doceniany jest przez fachowców wielu branż. Ta lekka konstrukcja – jak sama nazwa wskazuje – została oparta na systemie przegubów, dzięki którym możemy ‘łamać’ drabinę uzyskując różne jej ustawienia. Największą ich ilość oferuje drabina z 3 przegubami.

Drabina przegubowa KRAUSE

Wielofunkcyjność kluczem do sukcesu
Hasło to pasuje zarówno do fachowców, jak i wykorzystywanych przez nich urządzeń oraz narzędzi. Świetny glazurnik, który potrafi poradzić sobie z położeniem instalacji elektrycznej oraz malowaniem to prawdziwy skarb. Tak jak prawdziwym skarbem dla niego będzie niezastąpiony i niezawodny pomocnik w postaci przegubowej drabiny z serii STABILO Professional. Może ona być wykorzystywana jako element przystawny (kiedy liczy się wysokość), drabina wolnostojąca (kiedy nie ma jej o co oprzeć), a nawet wygodny pomost roboczy (kiedy praca wymaga ciągłego, ale niewielkiego przemieszczania się, np. podczas malowania) oraz uchwyt dystansowy (w trudno dostępnych miejscach). Opatentowany system przegubów z lekko pracującym systemem ryglowania (SpeedMatic) zapewnia niezwykle szybką i komfortową obsługę oraz możliwość zbudowania dowolnej konstrukcji, dzięki czemu dostęp do najtrudniej położonych miejsc pracy na wysokości okaże się łatwością.

Łatwość transportu zapewniona przez lekką i składaną konstrukcję
Ciągły transport wpisany jest w pracę członków ekip remontowych i budowlanych: elektryków, malarzy, instalatorów czy glazurników. Nieodłącznym ich towarzyszem staje się więc samochód, który pomieścić ma pokaźny zestaw niezbędnych narzędzi oraz obowiązkowo drabinę, bez której niemożliwe jest prowadzenie bezpiecznych prac na wysokości. Tylko jak zrobić to zwykłą osobówką lub co najwyżej niewielkich rozmiarów autem dostawczym, którym zazwyczaj dysponują ekipy remontowe? To proste – wybierając drabinę przegubową! Gwarantująca wysokość roboczą bliską 4,5 m drabina uniwersalna KRAUSE z serii STABILO Professional, pozwala złożyć się do długości zaledwie ok. 1 m, przez co jej transport (ale i przechowywanie) nie sprawia żadnych problemów. Jeśli dodamy do tego wyjątkowo niską wagę urządzenia, dostajemy produkt odpowiadający na potrzeby najbardziej wymagającego profesjonalisty.

Drabina przegubowa KRAUSE z linii STABILO

Stabilność wpisana w nazwę
Zadania stawiane przed wykonawcami robót budowlanych, elektrycznych czy instalatorskich nierzadko wymagają od nich wyjątkowej zręczności i akrobatycznych wręcz umiejętności. Dotrzymać kroku mogą im tylko wyjątkowo bezpieczne i wytrzymałe urządzenia przeznaczone do prac na wysokości. Drabinę przegubową KRAUSE z linii STABILO wyróżniają dwa szerokie stabilizatory z antypoślizgowymi stopkami (SafetyCap) oraz antypoślizgowe, profilowane ze wszystkich stron szczeble o głębokości 30 mm są gwarancją stabilności drabiny, a tym samym bezpieczeństwa dla użytkownika. Niezawodną konstrukcję uzupełniają podłużnice z tłoczonego aluminium ze wzmocnieniem krawędzi.

Rynek firm remontowych i wykończeniowych jest niezwykle konkurencyjny, dlatego warto postawić na profesjonalistów nie tylko w zakresie wykonywanych prac, ale i sprzętu.

Drabina przegubowa KRAUSE

Napisz komentarz...