GROHE Blue Home

GROHE Blue Home – źródło doskonałej wody we własnym domu

Dzięki GROHE Blue Home schłodzona, gazowana woda będzie zawsze w Twoim domu. Jej orzeźwiający strumień popłynie wprost z kuchennej baterii o ponadczasowym designie.

Butelkowana woda to jeden z ważniejszych punktów na liście naszych zakupów. Jednak nie zawsze pamiętamy, by kupić jej dostatecznie dużo – szczególnie przed większym przyjęciem czy podczas letnich upałów. Dźwiganie ciężkich zgrzewek również nie należy do naszych ulubionych zajęć. A wiele z nas zdaje sobie sprawę jakim obciążeniem dla środowiska naturalnego jest produkcja plastikowych opakowań.

Dlatego Grohe wprowadziło na rynek system GROHE Blue Home. Zestaw składa się ze specjalnej baterii i jednostki chłodzącej ze zintegrowanym filtrem i saturatorem. Dzięki kompaktowej budowie system kuchenny można łatwo zamontować w prawie każdej kuchni. Szafki kuchenne o szerokości 30 cm wystarczą do montażu jednostki chłodzącej. Zintegrowany filtr, zapewniający optymalną jakość wody, oraz saturator do nasycania wody dwutlenkiem węgla, można łatwo wymienić. Zamówienie nowych filtrów i wkładów wymaga zaledwie kilku kliknięć w sklepie internetowym.

GROHE Blue Home

System GROHE Blue Home zapewnia domownikom ogromny komfort – tania woda gazowana jest zawsze pod ręką. Dodatkowo nasycenie wody dwutlenkiem węgla można dopasować do własnych upodobań. Dzięki specjalnemu przyciskowi na baterii możemy wybrać między wodą lekko gazowana, mocno gazowaną lub „bez bąbelków”. Jej strumień jest zawsze schłodzony do odpowiedniej temperatury. GROHE Blue Home sprzyja zdrowemu stylowi życia. Badania pokazują, że ludzie pijący wodę prosto z baterii spożywają jej do 35% więcej niż kupujący wodę butelkowaną . Zainstalowanie systemu w domu pomaga także oszczędzać pieniądze, obniżając koszty wody pitnej o 60%, w porównaniu do cen butelkowanej wody wiodących marek.

Przy rezygnacji z zakupów wody butelkowanej na rzecz wody z systemu Grohe Blue Home wydatki na wodę do picia można zmiejszyć od 15% do 57% na jednym litrze (w zależności od średniego spożycia w jednym gospodarstwie domowym). 52% respondentów stwierdziło, że niegazowana woda z GROHE Blue ma bardziej świeży smak niż woda z butelki, 60% respondentów zdecydowanie wybrało smak gazowanej wody GROHE Blue

Nowoczesne rozwiązanie proponowane przez GROHE sprzyja ochronie środowiska. Nie tylko zmniejsza się zapotrzebowanie na trudno rozkładalne opakowania plastikowe, ale również ograniczane jest zapotrzebowanie na wodę. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że do wyprodukowania 1 litra wszystkich napojów, w tym wody mineralnej, zużywa się kilka dodatkowych w procesie technologicznym. Co więcej, całkowita emisja dwutlenku węgla jest redukowana o ok. 61%, w porównaniu do produkcji wody butelkowanej.

GROHE Blue Home

System GROHE Blue Home przyciąga wzrok w każdej kuchni. Baterie o smukłym designie ze świecącym się w różnych kolorach przyciskiem aktywującym filtrowanie wody, dostępne są z wykończeniem w wersji chrom lub powłoką SuperSteel. Oferta obejmuje też 3 różne rodzaje wylewek – w kształcie liter L, C i U – , które można doskonale dopasować zarówno do zlewu, jak i całego wystroju kuchni. Oprócz wersji Duo wyposażonej w dwa osobne, wewnętrzne kanały wodne do wody filtrowanej i niefiltrowanej, można wybrać baterię w wersji Mono, żeby zestawić ją z posiadaną już baterią kuchenną. System GROHE Blue Home zdobył nagrodę Green Good Design Award 2017, the Best of the Best Iconic Award: Interior Innovation 2017 oraz the Golden Award – „Best of the Best” w konkurencji the KitchenInnovation of the Year 2017.

Napisz komentarz...