Spoinq – design w holenderskim stylu

Spoinq – design w holenderskim stylu

BM Housing wprowadza na polski rynek nową markę. Modele holenderskiego Spoinq to przykład designu, który pozwala na zaaranżowanie niebanalnych przestrzeni. Wytrzymałe i trwałe krzesła, kanapy czy stoliki Spoinq’a znajdą swoje miejsce wszędzie, gdzie stawia się na indywidualizm i oryginalność.

Spoinq to marka w pełni holenderska. Meble oferowane przez firmę są projektowane przez najlepszych designerów i wytwarzane w całości w Holandii. Z tego powodu Spoinq odznacza się wysoką jakością oraz wytrzymałością. Równocześnie propozycje holenderskiej firmy są bardzo różnorodne pod względem zastosowanych materiałów, tkanin i wzornictwa. Meble Spoinq’a dają możliwość samodzielnego i oryginalnego kreowania przestrzeni domu i mieszkania.

Meble Spoinq

Różnorodne pod względem wzorniczym modele z kilku kolekcji marki można ze sobą dowolnie zestawiać, tworząc świeże i niepowtarzalne aranżacje. Dla przykładu krzesła Spoinq Pyramid mogą występować z nogami drewnianymi, wykonanymi z wytrzymałej stali lub ze stali malowanej proszkowo, ale również w wersji wysokiej (hoker). Wszystkie dostępne są w szerokim wyborze tkanin obiciowych. To model, który sprawdzi się w nowoczesnym domu, szczególnie w aranżacji o lekko industrialnym charakterze. Z kolei kanapa Spoinq Runa może zostać wykonana z trzech rodzajów tkanin renomowanej marki Kvadrat. A proste krzesło Spoinq Stackable dostępne jest w szeregu różnorodnych obić. Komfortowy mebel sprawdzi się szczególnie we wnętrzach loftowych.

Meble Spoinq

Stylistyka Spoinq to dobry przykład holenderskiego podejścia do designu. Na pierwszy plan wysuwa się wysoka jakość i funkcjonalność, jednak nie bez szkody dla walorów wizualnych. Holendrzy są przede wszystkim pragmatyczni i stawiają na solidność wykonania. Wyposażenie wnętrz musi być komfortowe i służyć użytkownikom przez wiele lat. O walorach estetycznych współczesnych mebli w stylu holenderskim, akcesoriów czy dodatków decyduje przemyślana prostota, a unikalnego charakteru dodają im często nawiązania do estetki industrialnej. W designie tym liczy się wyrafinowanie oraz operowanie czystą i przemyślaną formą, elementem dekoracyjnym pozostaje barwa i faktura.

Meble Spoinq

Napisz komentarz...