biurko NEST Mikomax Smart Office,

Mikomax Smart Office prezentuje biurko NEST

Sposób pracy dynamicznie ewoluuje stawiając w centrum zainteresowania potrzeby i oczekiwania pracownika. Jesteśmy świadkami ciągłych zmian, które wynikają z wejścia na rynek nowego pokolenia, a także rozwoju nowoczesnych technologii. Mobilne urządzenia sprawiają, że zwiększa się ilość zadań służbowych, które możemy wykonywać poza biurem. Siedmiu na dziesięciu ankietowanych The 2016 Deloitte Millennial Survey przyznało, że mają dostęp do maila ze swoich komórek i tabletów, a 67%, że ich czas pracy jest elastyczny. Najpopularniejszą lokalizacją, w której wykonują obowiązki służbowe poza firmą, jest mieszkanie. Coraz częściej staje się ono też siedzibą małych biznesów i startupów. Dlatego w ostatnich latach znacząco wzrosło zapotrzebowanie na rozwiązania, wspierające pracownika również w przestrzeni home office. Przykładem jest najnowszy projekt Mikomax Smart Office, biurko NEST.

Autorem systemu NEST jest Tomasz Augustyniak, projektant i architekt wnętrz, na stałe współpracujący z Mikomax Smart Office. Biurko łączy w sobie ciekawy design z wygodą użytkowania oraz funkcjonalnością. Rozwiązanie proponowane przez producenta opiera się na manualnej technologii regulacji blatu wykorzystanej w systemie Stand Up R, projekcie, który otrzymał w tym roku międzynarodową nagrodę „Best of the Best” w kategorii Product Design 2017, w konkursie Red Dot. Biurko NEST to projekt do zadań specjalnych. Dlaczego? Odpowiada na potrzeby wszystkich członków rodziny. Może być miejscem do pracy zdalnej, przestrzenią do prowadzenia własnego biznesu czy startupu lub też odrabiania lekcji. W razie potrzeby, możliwość regulacji blatu sprawi, że służbowe urządzenia i dokumenty będą poza zasięgiem dzieci.

Mikomax Smart Office biurko NEST

– Domowy startup, rodzinne biurko czy może miejsce do pracy zdalnej. Biurko NEST stanowi odpowiedź na potrzebę stworzenia profesjonalnego miejsca do wykonywania zadań służbowych w przestrzeni home office. Szeroka gama kolorów i wykończeń sprawia, że każdy może dopasować go do swojej wizji wnętrza. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób pracujących zarówno w biurze, jak i w domu. Intuicyjny, szybki i cichy system manualnej regulacji blatu pozwala na dostosowanie biurka do potrzeb całej rodziny – osób w różnym wieku i o różnym wzroście. Do produkcji wykorzystaliśmy technologię laserową, dzięki której udało się całkowicie wyeliminować widoczne połączenie blatu z listwą boczną. Rozwiązanie to jest doskonałym przykładem na synergię ciekawego designu, funkcjonalności i komfortu użytkowania – mówi Zuzanna Mikołajczyk Dyrektor ds. Marketingu i Handlu, Członek Zarządu Mikomax Smart Office.

NEST w domu i w biurze
Biurko NEST stanowi odpowiedź na umacniający się trend indywidualizacji przestrzeni. Daje możliwość personalizacji poprzez szeroki wybór różnorodnych materiałów wykończeniowych. Płyta, z której wykonane jest biurko może być biała, antracytowa lub z jasnego dębu. Metalowe elementy biurka, szeroka gama kolorystyczna tapicerki oraz możliwość zastosowania korka, pozwala stworzyć indywidualny projekt pasujący do aranżacji wnętrza. Co ważne, biurko odpowiada najnowszym trendom dotyczącym ergonomii. Tworzenie stanowisk sit and stand w przestrzeni home office coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Ma to związek z rosnącą liczbą godzin, które spędzamy wykonując obowiązki służbowe w domu, gdzie często brakuje miejsca do pracy. Zmiana pozycji z siedzącej na stojącą jest nie tylko zdrowa dla naszego kręgosłupa, ale też pozytywnie przekłada się na jakość i efektywność wypełnianych zadań. System pozwala na większą aktywność w sposobie pracy i zapobiega dolegliwościom wynikającym z długotrwałego przebywania w wymuszonej pozycji siedzącej. Regulowana wysokość blatu sprawdzi się w każdym domu, dla całej rodziny oraz do różnorodnych zadań.

Mikomax Smart Office biurko NEST

Najnowszy projekt NEST to również system doskonale uzupełniający firmowe biuro. Najnowsze trendy biurowe kładą nacisk na wprowadzenie rozwiązań, wspierających komfort całego zespołu. Dlatego przedsiębiorstwa coraz częściej wyposażają swoje biura w strefy do pracy o różnej dynamice. Miejsca do relaksu czy wykonywania zadań w skupieniu przypominają przytulne, domowe gabinety. W takich miejscach doskonale sprawdzi się NEST. Tapicerowane wykończenie oraz lekki i nowoczesny design wpłynie na ocieplenie pomieszczenia. Duże organizacje coraz częściej stawiają też na mniej formalne urządzanie przestrzeni pracy, w której pojawiają się np. wygodne fotele czy kanapy, lampy, rośliny oraz uspokajające fototapety. Biurko NEST może być uzupełnieniem miejsca do pracy w skupieniu, które odwzorowuje specyfikę przestrzeni mieszkalnej. Dzięki domowym akcentom w siedzibie firmy, wykonywanie codziennych czynności staje się po prostu przyjemniejsze.

Napisz komentarz...