Bondex Smart Paint Sufit

Smart-Paint Sufit – nowa farba do malowania sufitów

Bondex – duńska marka, której historia sięga już ponad 100 lat – wprowadza do oferty specjalistyczną farbę do malowania sufitów. Bondex Smart Paint Sufit skutecznie pokryje malowaną powierzchnię, pozostawiając ją białą i nieskazitelnie gładką.

Biel jest najczęstszym kolorem wybieranym do malowania sufitów – doskonale odbija światło, powiększa przestrzeń i podkreśla kolorystykę ścian. Warto jednak zwrócić uwagę na ostateczny wygląd podłoża po wymalowaniu. W przypadku sufitów jest to szczególnie ważne – łatwo o niedociągnięcia – smugi, które po wyschnięciu farby będą widoczne i wyeksponują wszelkie niedoskonałości. Aby tego uniknąć wybierajmy specjalne farby dedykowane do malowania sufitów.

Smart Paint Sufit – lateksowa farba w kolorze „Po prostu biały” – została opracowana w technologii Matt Finish System. Po aplikacji i wyschnięciu tworzy estetyczne, matowe wykończenie, niezależnie od kąta padania światła. Co więcej, optycznie maskuje niedoskonałości podłoża. Smart Paint Sufit posiada bardzo dobrą siłę krycia i nie kapie podczas malowania – wystarczy jedna warstwa do przemalowania białych powierzchni, pozbawionych plam i przebarwień.

Farbę sufitową nakłada się za pomocą pędzla, wałka lub natrysku. Malowanie rozpoczynamy od narożnika przy oknie. Wszystkie krawędzie na styku sufitu i ściany malujemy małym pędzlem lub małym wałkiem. Następnie całą powierzchnię pokrywamy produktem przy użyciu szerokiego wałka. W przypadku sufitu farbę nanosimy zawsze równoległymi pasami od najlepiej oświetlonej krawędzi do najciemniejszej. Dzięki temu wszelkie niedoskonałości aplikacyjne będą mniej widoczne, Ważne, aby wcześniej zaplanować prace malarskie i wykonać je za jednym razem. Rozłożenie zadania w czasie może skutkować powstaniem nieestetycznych zacieków i smug na suficie.

Bondex Smart Paint Sufit

Parametry użytkowe:
Sposób nanoszenia: pędzel, wałek, natrysk
Nanoszenie drugiej warstwy: po 2 h
Schnięcie: 2 h
Wydajność przy jednej warstwie: do 14 m2/l
Liczba warstw: 1-2
Pojemność opakowania: 4,5 L; 9 L

Napisz komentarz...