Siemens EQ.3

Nowa linia ciśnieniowych ekspresów do kawy Siemens EQ.3.

Kawa to nie tylko napój, ale prawdziwa przyjemność, często rytuał, któremu chętnie ulegamy na co dzień. Z myślą o początku przygody z „czarnym złotem” powstała linia ekspresów ciśnieniowych Siemens EQ.3 wyróżniająca się nowym designem i rozwiązaniami technologicznymi, z których słynie marka Siemens.

Znani z tradycji parzenia najlepszej kawy Włosi podkreślają rolę nie tylko samych jej ziaren, ale również technologii, dzięki której możemy wydobywać z nich to, co najlepsze. To ona dba o to, by doskonały smak i pobudzający zapach czarnego napoju cieszyły nas niezmiennie od lat. Poza walorami smakowymi chcemy, by ekspres oszczędzał nasz czas, a jego funkcje były maksymalnie dopasowane do naszego stylu życia. To właśnie dlatego, z myślą o kawoszach, którzy zaczynają swoją przygodę z kawą, powstała nowa linia ekspresów Siemens EQ.3, która łączy w sobie w pełni automatyczne rozwiązania z pasją do jej przygotowywania. Za przykład może posłużyć funkcja oneTouch Function i wyświetlacz dotykowy LCD coffeeDirect, które pozwalają przygotować ulubioną kawę za przyciśnięciem jednego przycisku, niezależnie od tego, czy napój zawiera w sobie mleko, czy też jesteśmy zwolennikami tradycyjnej, czarnej kawy. Dzięki opracowanej przez inżynierów marki Siemens unikalnej w skali światowej technologii sensoFlow System to ekspres zadba o najlepszą temperaturę parzenia kawy. Dzięki wykorzystanym w ekspresie sensorom kontrolującym temperaturę przez cały proces parzenia, marka Siemens, jako jedyna na rynku zapewnia otrzymanie pierwszej filiżanki ulubionego napoju w najszybszym czasie do 40 sekund!

Najszybsza filiżanka kawy na świecie
W zrobieniu dobrego espresso pomaga zasada 4M:
1. Miscela (kawa).
2. Macinadosatore (młynek).
3. Macchina (ekspres).
4. Mano (wprawna ręka).

Siemens EQ.3

Kiedy my będziemy mierzyć się z czasem tuż przed wyjściem do pracy, ekspres EQ.3 zmieli dla Ciebie kawę w ceramicznym młynku. Niezwykle cichy i trwały testowany jest w specjalny sposób, poprzez wrzucenie do niego grafitowej kostki.

Nowa linia ekspresów Siemens EQ.3 wyposażona jest w automatyczny program calc’n’clean, który sam przypomni o konieczności czyszczenia. Zachowanie odpowiedniej czystości ekspresu nie tylko pozwoli nam długo cieszyć się z jego właściwego działania, ale przede wszystkim dba o nasze zdrowie. By ułatwić jego czyszczenie, ekspresy Siemens EQ.3, jako pierwsze na rynku, otwierane są od frontu, dzięki czemu nie mamy problemu z dotarciem do serca urządzenia – jednostki zaparzającej, a ponadto, oszczędzamy miejsce w kuchni. Uważni obserwatorzy oferty ekspresów do kawy z pewnością zwrócą uwagę również na nowy design Siemens EQ.3. Widoczną na pierwszy rzut oka zmianą jest specjalna dysza milkPerfect spieniająca mleko bezpośrednio w filiżance lub kubku. Jej dużą zaletą jest możliwość łatwego demontażu i mycia zarówno pod bieżącą wodą, jak i w zmywarce. Ponadto, ekspresy z nowej linii wyposażone są w aktywną płytę do podgrzewania filiżanek, którą cenią wszyscy wielbiciele kawy, jak również dają możliwość parzenia dwóch filiżanek napoju jednocześnie.

Jak działa nowy ekspres Siemens EQ.3? Obejrzyj film:

Ekspresy ciśnieniowe do kawy Siemens EQ.3
– aromaPressure System
– ciśnienie 15 bar
– dysza spieniająca mleko milkPerfect
– oneTouch Function
– podświetlany wyświetlacz dotykowy LCD coffeeDirect
– wyjątkowo trwały i cichy młynek ceramiczny
Cena: ok. 2.000 PLN

Modele ekspresów należące do linii Siemens EQ.3:
– TI313219RW
– TI305206RW
– TI303203RW
Siemens EQ.3

Siemens Home

Napisz komentarz...