Akumulatorowa piła szablasta Bosch GSA 18V-32 Professional

Akumulatorowa piła szablasta Bosch z ergonomicznym uchwytem

Wysoka moc i wyjątkowa ergonomia, która pozwala na zastosowanie nawet w wyjątkowo trudnych warunkach pracy ‒ Bosch przedstawia nową akumulatorową piłę szablastą GSA 18V-32 Professional. Narzędzie stanowi dobrą alternatywę dla modeli sieciowych i doskonale nadaje się do prac, które wymagają trzymania narzędzia nad głową, takich jak przycinanie rur instalacyjnych lub tuneli wentylacyjnych, oraz do prac wyburzeniowych.

Akumulatorowa piła szablasta Bosch  GSA 18V-32 Professional Nowa rękojeść i system tłumienia drgań
Narzędzie posiada nową rękojeść, która w przeciwieństwie do klasycznej rękojeści zamkniętej, umożliwia wygodne trzymanie narzędzia w wielu pozycjach, w sytuacjach nietypowych lub wymagających dłuższej pracy. Narzędzie jest też wyposażone w aktywny system tłumienia drgań – zintegrowany w obudowie przekładni ciężarek przeciwdziała w sposób ciągły siłom masowym. Dzięki temu rozwiązaniu nowa piła szablasta Bosch oferuje najniższy poziom drgań w tej klasie narzędzi. Rezultatem jest mniej męcząca praca.

W pile GSA 18V-32 Professional można włączyć ruch oscylacyjny, który zapewnia szybkie tempo pracy. Narzędzie posiada regulację prędkości skokowej, dzięki czemu można je dostosować do właściwości obrabianego materiału. Wyposażono je także w system łagodnego rozruchu, który umożliwia precyzyjne nacinanie. Dodatkową zaletą piły jest system beznarzędziowej wymiany brzeszczotów, który wygodnie obsługuje się również w rękawicach: po obróceniu dużego pierścienia przy nasadzie otwiera się uchwyt SDS i można wyjąć brzeszczot. Ponadto piła GSA 18V-32 Professional posiada metalowy hak, który pozwala zawiesić urządzenie na drabinie lub rusztowaniu między kolejnymi etapami pracy. Dzięki temu użytkownik może odłożyć urządzenie w bezpieczne miejsce nie marnując czasu.

Akumulatorowa piła szablasta GSA 18V-32 Professional jest standardowo wyposażona w akumulator o pojemności 5,0 Ah i oferuje optymalną w tej klasie narzędzi relację mocy do wagi. W wyposażeniu standardowym znajdują się także dwa brzeszczoty oraz ładowarka.

Akumulatorowa piła szablasta Bosch  GSA 18V-32 Professional
fot. Bosch

Dane techniczne:
GSA 18V-32 Professional

Napięcie/pojemność akumulatora: 18 V / 5,0 Ah
Maks. głębokość cięcia w drewnie: 230 mm
Głębokość cięcia w metalu: 20 mm
Długość skoku piły: 32 mm
Prędkość skokowa bez obciążenia: 0 – 2.500 min-1
Emisja drgań (cięcie drewna): 11,6 m/s2
Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 482 x 101 x 218 mm (z akumulatorem)

Napisz komentarz...