Elegancka prostota według Armatury Kraków - miska wisząca MERO

Elegancka prostota – miska wisząca MERO

„Im mniej tym więcej” to reguła, która znajduje zastosowanie nie tylko przy tworzeniu całościowej aranżacji łazienkowej, ale również – przy projektowaniu jej poszczególnych elementów. Z myślą o oszczędnych wzorniczo wnętrzach, Armatura Kraków proponuje inspirowaną geometrią wiszącą miskę z kolekcji MERO.

Kolekcja ceramiki łazienkowej MERO znajduje uznanie osób ceniących eleganckie, wyważone wzornictwo. Inspiracje geometrią dostrzec można zarówno w prostokątnych, szerokich misach umywalek czy masywnej bryle kompaktowego WC. Równie ciekawy efekt wizualny projektanci Armatury Kraków uzyskali przy tworzeniu miski wiszącej.

Model z linii MERO, wyróżniający się lejowatym kształtem i podwyższonymi krawędziami, przybiera ciekawą formę geometrycznej bryły. Dzięki wyważonemu charakterowi i dużej dbałości o detal doskonale wpisuje się w wystrój nowoczesnych wnętrz. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej ze szkliwioną powłoką, odporną na powstawanie zarysowań czy oddziaływanie środków czystości.

Miska wisząca MERO przeznaczona jest do instalacji na stelażu podtynkowym oraz zestawienia ze ściennymi przyciskami spłukującymi z kolekcji VICTORIA. Armatura Kraków oferuje również dopasowaną deskę wykonaną z trwałego duroplastu. Dzięki powłoce antybakteryjnej, model ułatwia zachowanie wysokiego poziomu higieny strefy toaletowej. Mechanizm wolnoopadający zapewnia bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość.

Armatura Kraków - miska wisząca MERO

W ofercie Armatury Kraków miska wisząca z kolekcji MERO dostępna jest zarówno solo, jak i w praktycznym zestawie, obejmującym także stelaż podtynkowy VICTORIA, deskę MERO, przycisk spłukujący VICTORIA z systemem DUO 3/6l oraz podkładką izolacyjną.

Ceny brutto:
Miska wisząca MERO bez deski: 362 zł
Deska wolnoopadająca MERO: 232 zł
Zestaw podtynkowy MERO: 925 zł

Napisz komentarz...