Piekarnik Franke Country Flat

Domowy mistrz kuchni

Współczesna, domowa sztuka kulinarna znajduje swoje odbicie we wzornictwie i funkcjonalności urządzeń kuchennych. Jeśli do zaawansowanej technologii dodamy stylistykę obudowy, inspirowaną nostalgią to w efekcie otrzymujemy piekarnik, który wymyka się standardowym klasyfikacjom – jak model Country Flat – nowość w ofercie Franke.

Dopracowana w najmniejszych detalach obudowa piekarnika Franke Country Flat w stylu vintage, skrywa nowoczesne technologie pieczenia zawarte w 5 + 1 funkcjach oraz specjalny system chłodzenia, który wykorzystując barierę termiczną sprawia, że drzwi piekarnika nie nagrzewają się.

Zegar z funkcją programowania czasu startu i zakończenia pracy usprawnia korzystanie z piekarnika, który przy standardowych wymiarach ma aż 63 litry pojemności, oferując możliwość pieczenia mięs na ruszcie.

Wnętrze piekarnika pokryte jest specjalną emalią Aqua Clean, która ułatwia utrzymanie czystości. Obudowa piekarnika dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: grafitowym, miedzianym i beżowym, z analogowym zegarem i stylizowanymi pokrętłami wyróżnia się na tle kuchennej zabudowy.

Stylistyka vintage piekarnika kojarzy się z wyśmienitą, domową kuchnią, kuchnią naszej babci, gdzie szacunek dla tradycyjnych przepisów przenika się z twórczą energią i pasją do gotowania.

Piekarnik Franke Country Flat

Linia urządzeń kuchennych Franke Country, obejmuje oprócz piekarnika także płytę gazową i okap ścienny. Do tego zestawu idealnie pasuje także bateria Franke Old England, by tradycyjna aranżacja kuchennej przestrzeni była spójna i kompletna. Sukcesem Franke jest fakt, że stylizacja vintage nie stoi w kontrze do innowacji, ale jest jej znakomitym partnerem.

Napisz komentarz...