Husqvarna LC 141VLi

Szybkim i lekkim krokiem po trawniku z akumulatorową kosiarką

Rynek kosiarek jest niezwykle bogaty i różnorodny. Jedni użytkownicy darzą zaufaniem urządzenia spalinowe, inni zaś preferują elektryczne – wszystko według własnych oczekiwań. Jednak najnowsze trendy w ogrodnictwie idą w kierunku maszyn akumulatorowych. Są nie tylko ciche i ergonomiczne, ale przede wszystkim proekologiczne.

Letnie koszenie
Koszenie trawnika jest jednym z najważniejszych elementów jego pielęgnacji. Tylko często koszona trawa będzie tworzyć gęsty, zielony dywan, który będzie cieszył wzrok jego właściciela i z pewnością jego gości. Regularne koszenie sprzyja wzrostowi i krzewieniu się trawy oraz ogranicza rozwój chwastów. Każde gospodarstwo domowe doposaża się w taki sprzęt, który spełnia oczekiwania, ale także jest odpowiednio dostosowany do powierzchni koszonej. Na rynku dostępne jest szerokie spektrum maszyn, które pozwalają na skoszenie trawnika. Do wyboru mamy kosiarki ręczne, kosiarki elektryczne, spalinowe, a nawet niewymagające udziału człowieka kosiarki automatyczne. Dobierając kosiarkę, musimy ją optymalnie dostosować do terenu, w jakim będziemy kosić, do wielkości trawnika oraz możliwości zasilania urządzenia. Nowością w tej kategorii są kosiarki akumulatorowe budzące coraz większe zainteresowanie wśród posiadaczy ogrodów oraz właścicieli terenów zieleni. „W najnowszej ofercie Husqvarna przygotowała dla swoich Klientów nowość w postaci akumulatorowej kosiarki LC 141VLi. Akumulator litowo-jonowy z systemem BMS zapewnia długotrwałą moc i wydajność na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do kosiarek elektrycznych użytkownicy mogą cieszyć się swobodą pracy bezprzewodowej. Bez benzyny, spalin i nadmiernego hałasu jak w przypadku kosiarek spalinowych. Husqvarna, jako wiodący lider w tej branży nieustannie wyznacza światowe trendy w zakresie pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni” – podkreśla Jerzy Banaszczyk, Ekspert firmy Husqvarna

Husqvarna LC 141VLi
fot. Husqvarna AB

Niezawodność w swojej klasie
Regularne koszenie to jeden z najbardziej podstawowych obowiązków na drodze do pięknego trawnika. Systematyczne przycinanie powoduje jego zagęszczenie. Taki stan możemy osiągnąć z pomocą akumulatorowej kosiarki Husqvarna LC 141VLi. Posiadanie napędu własnego zapewnia komfort pracy na przydomowym terenie. Ponadto prędkość jazdy można bez trudu dostosować do własnych potrzeb i stanu trawnika. Ergonomiczny kształt uchwytu w połączeniu z łatwo dostępnym pałąkiem i panelem sterowania sprawia, że obsługa maszyny jest bardzo prosta. Niski poziom hałasu zapewnia komfortową pracę i minimum niedogodności dla osób w otoczeniu. Panel sterowania jest bardzo prosty w obsłudze i posiada wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu.

Napisz komentarz...