Samsung AddWash

4 zalety pralek AddWash, o których nie miałeś pojęcia

Dodatkowe drzwi w pralkach AddWash to innowacyjne rozwiązanie marki Samsung, które zostało stworzone w odpowiedzi na oczekiwania ceniących swój czas i pieniądze konsumentów. Dzięki nim możemy dorzucić zapomniane ubrania po uruchomieniu pralki, ale czy to jedyny powód, dla którego warto przyjrzeć się urządzeniom z dodatkowymi drzwiami AddWash? Poznaj 4 inne korzyści płynące z tego rozwiązania.

Jedno pranie, wiele możliwości
Delikatne tkaniny możemy umieścić w pralce pod koniec cyklu prania, by je wypłukać lub odwirować. Pozwoli nam to oszczędzić czas i pieniądze. Włączając tylko jeden program możemy uprać zarówno te ubrania, które wymagają długiego i intensywnego prania, jak i delikatniejsze tkaniny, które potrzebują jedynie szybkiego odświeżenia.

Wszystko się zmieści
Dodatkowe drzwi, choć wyglądają na niewielkie, zostały tak zaprojektowane, by zmieściły się tam nawet większe części garderoby. Spodnie, kurtka jeansowa czy ręcznik – drzwiom AddWash to nie straszne. To rozwiązanie zostało tak przemyślane, by ułatwić wkładanie ubrań bez względu na ich gabaryty.

Skuteczne wietrzenie
Użytkowanie pralki wiąże się również z dbaniem o jej czystość. Często mylnie zakładamy, że skoro wyciągamy z niej czyste ubrania, w środku również panuje nieskazitelna czystość. Niewietrzona pralka to większe ryzyko powstawania w jej wnętrzu niechcianych grzybów. Użytkownicy pralek AddWash mogą otworzyć tylko te mniejsze, by zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza, co z pewnością jest zaletą w małych łazienkach, w których otwarte drzwi pralki na co dzień mogą przeszkadzać domownikom.

Dla intensywniejszego zapachu
Wiele osób ceni sobie pięknie pachnące ubrania, nie tylko tuż po wyjęciu z pralki. Często zależy nam, by zapach intensywnie utrzymywał się na tkaninach przez dłuższy czas. Drzwi w pralkach AddWash oferują także możliwość dodania płynu zmiękczającego nie tylko przed rozpoczęciem prania. Dolewając go tuż przed cyklem płukania mamy gwarancję, że wyjmowane ubrania zachwycą nas świeżością i pięknym zapachem.

WW12k8412OW EF

Pralki z dodatkowymi drzwiami AddWash oferują użytkownikom wiele korzyści. Dodawanie elementów garderoby w trakcie rozpoczętego cyklu prania to bez wątpienia spore ułatwienie. Istotnym udogodnieniem jest też oszczędność czasu oraz większy komfort użytkowania podczas codziennych obowiązków domowych.

Napisz komentarz...