Płyty gazowe z unikatową technologią FlameSelect

Płyty gazowe z unikatową technologią FlameSelect

Nauczyliśmy się wykorzystywać ogień setki lat temu. W historii cywilizacji odegrał on znaczącą rolę stanowiąc źródło ciepła i światła. To dzięki niemu zmieniła się jakość życia w domach. Dziś nadal trwają prace nad jeszcze doskonalszym korzystaniem z żywiołu. Ich efektem jest unikatowa technologia FlameSelect występująca w najnowszych płytach gazowych marki Bosch.

…teraz rządzi nim FlameSelect
Płyty gazowe wykorzystujące technologię FlameSelect łączą w sobie zalety gotowania na gazie z komfortem i precyzją znaną z płyt elektrycznych. FlameSelect to opatentowana technologia zaworów oparta na nowatorskim systemie dziewięciostopniowej regulacji. Nowe pokrętła pozwalają na precyzyjne określenie poziomu mocy płomienia poprzez wybór jego konkretnej wartości. Określony stopień regulacji, poza pokrętłem, widoczny jest po chwili na cyfrowym wyświetlaczu, który nawet po wyłączeniu płyty wskazuje które jej strefy są jeszcze gorące. Wymienione funkcje zapewniają zawsze perfekcyjny rezultat, dzięki któremu gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością.

Perfekcyjny rezultat – za każdym razem
Zaprezentowane po raz pierwszy na berlińskich targach IFA nowe płyty gazowe występują w dwóch wersjach – płyt ceramicznych ze szkła hartowanego oraz ze stali szlachetnej. Wszystkie wyposażone są w ruchome, pojedyncze ruszty, które można myć w zmywarce. Rozwiązaniem ułatwiającym pielęgnację płyt na co dzień są także zaokrąglone brzegi powierzchni podpalnikowej, które uniemożliwiają gromadzenie resztek i zapewniają łatwy dostęp w czasie czyszczenia. Ponadto, niektóre z płyt wyposażone są w system piano-a-filo pozwalający zrównać powierzchnię płyty z blatem.

Płyty gazowe z unikatową technologią FlameSelect

W ofercie marki Bosch znajduje się obecnie 10 płyt gazowych FlameSelect, w tym również płyty Domino o szerokości 30 cm.

Więcej informacji na stronie www.bosch-home.pl

Napisz komentarz...