Meble Pinio Snap

Nowa kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży Snap!

W kwietniu 2018 r. marka Pinio wprowadziła na rynek nowoczesną kolekcję mebli dla dzieci i młodzieży. Cechy wyróżniające styl skandynawski łączą się tutaj w trwałą i uniwersalną kolekcję mebli o nazwie Snap. Doskonale pasują zarówno do pokoju dziecka i nastolatka, chłopca i dziewczynki. Jest to pierwsza kolekcja w asortymencie Pinio stworzona z wykorzystaniem nowoczesnej technologii bezspoinowego oklejania, która wnosi nową jakość estetyczną do meblarstwa dziecięcego. Kolekcja Snap jest dumą i silnym wsparciem meblowego portfolio Pinio.

Nowoczesna technologia w meblarstwie dziecięcym
Technologia produkcji mebli z punktu widzenia konsumenta, może wydawać się niezbyt interesująca. Każdy kto tak sądzi, zmieni zdanie, gdy odkryje różnicę estetyczną pomiędzy meblem wykończonym tradycyjną metodą a nowoczesnym systemem klejenia.

Snap jest pierwszą kolekcją, której korpusy z płyty laminowanej, oklejono obrzeżami bezspoinowymi (laserowymi). Jest to możliwe dzięki nowoczesnej technologii, wymagającej specjalistycznej maszyny z Agregatem Air Force System. Technologia ta gwarantuje wyjątkową jakość i wodoodporność połączenia, a fuga klejowa jest niewidoczna – to daje estetykę nieosiągalną dla tradycyjnego systemu. Fronty mebli są tworzone z malowanej płyty MDF, a dopełniające całości uchwyty i nóżki wykonane są z drewna bukowego.

Pinio, kolekcja Snap

Technologia w połączeniu ze skandynawskim designem tworzy nową jakość na rynku
W asortymencie kolekcji Snap znajdują się meble dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Znajdziemy tu łóżeczko niemowlęce z możliwością przebudowania na tapczanik. Meble uniwersalne jak: komoda, szafa, regał potrzebne dziecku w każdym wieku. A gdy maluch podrośnie wystarczy dokupić łóżko i biurko, które także znajdują się w ofercie kolekcji Snap. Aranżację pokoju można więc zaplanować w taki sposób, żeby większość mebli towarzyszyła dziecku wiele lat. Szeroki asortyment, trwałość konstrukcji i uniwersalny design to inwestycja w daleką przyszłość dziecka, wyraz proekologicznej postawy oraz oszczędność.

Snap to białe, pojemne meble o prostej bryle, wyposażone w uchwyty z drewna bukowego, które jednocześnie pełnią funkcję listew ozdobnych. Taka stylistyka łączy w sobie wyjątkowy skandynawski charakter i klasykę. Wprowadza przytulną i radosną atmosferę.

Meble: Pinio, kolekcja Snap

Dlaczego akurat ten producent?
Producent mebli z Wielkopolski – Pinio, tworzy meble dla dzieci od 1992 roku. Dotychczasowe kolekcje zostały obsypane nagrodami, a sama firma wyróżniona między innymi tytułem Eksportera roku. Działalność w branży produktów dziecięcych – niezwykle delikatnej grupy odbiorców – to odpowiedzialność. Pinio od początku z zaangażowaniem wsłuchuje się w potrzeby i preferencje rodziców i ich dzieci. Wie co jest ważne, by aranżacja pokoju wspierała poczucie bezpieczeństwa dziecka i współgrała z jego wyobraźnią – zaangażowanie odzwierciedlają prowadzone przez Pinio inwestycje. Powołanie do życia nowej kolekcji nie jest więc przypadkowe – Snap to efekt wdrożenia nowej technologii produkcji, która wprowadza nowe, lepsze standardy do dziecięcych wnętrz.

Nowa kolekcja Snap to nowoczesna technologia, trwałość i estetyka, która towarzyszy dziecku latami, stając się symbolem jego dzieciństwa

www.pinio.com.pl

Napisz komentarz...