Pionowy odkurzacz w systemie Power for ALL

Do systemu Power for ALL Bosch dołącza pionowy odkurzacz

System Power for ALL umożliwia stosowanie tego samego akumulatora do różnych elektronarzędzi Bosch, dzięki czemu kolejne urządzenie tej marki można kupić w dużo lepszej cenie (bez akumulatora i ładowarki w zestawie). Teraz do systemu dołącza Unlimited – bezprzewodowy pionowy odkurzacz, który z łatwością posprząta nie tylko podłogi, ale też stół, szafy, meble tapicerowane, a nawet sufit.

Za pomocą jednego akumulatora litowo-jonowego 18 V można obecnie zasilać 20 elektronarzędzi – od podkaszarki do trawy, aż do młota udarowo-obrotowego. Majsterkowicze mogą więc zrezygnować ze zbędnych akumulatorów i ładowarek, oszczędzając pieniądze. Logo „Power for All” na opakowaniu informuje, które narzędzia należą do systemu.

Nowy, pionowy odkurzacz w systemie Power for ALL
Teraz do systemu dołącza także pionowy odkurzacz – Unlimited, który umożliwia sprzątanie 360°. Dzięki swojej lekkiej konstrukcji i możliwości „przebudowy” posprząta wszystko: od podłóg aż po sufit. Wersja pełna idealnie sprawdzi się na każdej podłodze, wersja średnia posłuży do odkurzenia lamp i ścian, a w wersji mini Unlimited staje się odkurzaczem ręcznym. Dzięki systemowi Power for ALL akumulator z odkurzacza można przełożyć do wiertarki i na odwrót, a także naładować go jedną i tą samą ładowarką. Takie rozwiązanie zapewnia wygodę użytkowania, oszczędza miejsce i pieniądze.

Unlimited doskonale radzi sobie z każdym rodzajem podłóg: drewnianym parkietem, płytkami, dywanami i wykładziną. Wysoką skuteczność odkurzania na różnych powierzchniach gwarantuje elektroszczotka AllFloor HighPower – wykonuje aż 4 000 obrotów na minutę – oraz cyfrowy silnik DigitalSpin. Odkurzacz z łatwością posprząta nie tylko podłogi, ale też stół, szafy, meble tapicerowane, a nawet sufit. Dzięki bogatemu zestawowi akcesoriów (np. długiej, giętkiej ssawce) dotrze do trudno dostępnych miejsc np. za szafą czy do wysoko powieszonych półek. Unlimited doskonale odkurzy małe mieszkanie, duży wielopoziomowy dom, a także samochód.

Nowy, pionowy odkurzacz w systemie Power for ALL

Więcej informacji o odkurzaczu: www.bosch-home.pl

Napisz komentarz...