Piękne jak… drewno. Sopro wprowadza do oferty nowe kolory Fugi DF 10

Piękne jak… drewno. Sopro wprowadza do oferty nowe kolory Fugi DF 10

Kto nie kocha piękna naturalnego drewna? Niepowtarzalnego uroku, ponadczasowej elegancji i domowego ciepła ukrytego w drewnianych słojach? Niestety, ten materiał ma też swoje ograniczenia, stąd rosnąca popularność płytek ceramicznych, imitujących nawet najdrobniejsze szczegóły drewnianych desek. W zgodzie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, firma Sopro wprowadza do swojej oferty nowe kolory fugi DF 10, które idealnie współgrają z tego typu aranżacjami.

Drewno to materiał elegancki, ale i wymagający. Szkodzi mu słońce, wilgoć czy zmiany temperatury, jest podatne na zarysowania i potrzebuje specjalistycznej konserwacji. Tych wad nie mają twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy odkształcenia płytki gresowe lub ceramiczne. Stąd ich rosnąca popularność, zwłaszcza wśród pragmatycznych estetów, którzy oprócz klasycznego designu i sielskiej stylistyki cenią sobie możliwość łatwego utrzymania powierzchni w czystości.

Drewnopodobne płytki doskonale wpasowały się w modne stylizacje inspirowane naturą, wykorzystujące kolory i faktury występujące w plenerach. Co więcej, taka ceramika nie musi jedynie ozdabiać podłogi – z jej pomocą można zaakcentować poszczególne strefy, upiększyć wybraną ścianę lub wykorzystać w aranżacji „total look”.

Dbałość o aranżacyjne szczegóły będzie w tym wypadku kluczowa – na ostateczny odbiór wymarzonego wnętrza wpływ będzie miał każdy szczegół. Tu z pomocą przychodzi firma Sopro, wprowadzając do swojej oferty nowe kolory fugi Sopro DF 10, stanowiące doskonałe dopełnienie drewnopodobnych płytek. Poznajcie kasztan 50, mahoń 55, heban 62 oraz Saharę 40 – mocne, wyraziste i z charakterem!

Fuga Sopro DF 10

Ale to nie wszystkie możliwości rozszerzonej palety DF 10 – 4 głębokie brązy doskonale dopełnią również płytki o tradycyjnej powierzchni – zarówno te w zbliżonym kolorze, jak i kontrastujące okładziny, utrzymane w tonacji jasnych i kremowych beżów. Odcienie ziemi i drewna wprowadzą do naszego wnętrza spokój i harmonię, pomogą się zrelaksować i znaleźć ukojenie po pracowitym dniu. Są przy tym uznawane za kolory uniwersalne i eleganckie. Każdy z kolorów fugi Sopro DF 10 można uszlachetnić złotym lub srebrnym brokatem, co dodatkowo zwiększa możliwości aranżacyjne.

O trwałość nowych kolorów DF 10 dbają technologie Hydrodur® i OPZ, dzięki którym produkt cechuje zwiększona ochrona na przenikanie wody i zabrudzeń, a także odporność na tworzenie się osadów wapiennych. Dzięki wysokim parametrom użytkowym, DF 10 zapewnia stałą ochronę przed rozwojem pleśni i mikroorganizmów oraz powstawaniem osadów wapiennych pomiędzy okładzinami. Jest również odporna na oddziaływanie mrozu i czyszczenie preparatami pod ciśnieniem, dlatego doskonale nadaje się do spoin podlegających termicznym obciążeniom na balkonach i tarasach.

Nowe kolory Fugi Sopro DF 10 to idealne dopełnienie najpopularniejszych trendów w dekorowaniu wnętrz. Fuga w kolorze piasków pustyni, a może krajowego lub egzotycznego drewna? Z nową, rozszerzoną gamą kolorów fugi DF 10 zrealizujesz swoje marzenia o idealnym wnętrzu.

Nowe kolory Fugi Sopro DF 10

Napisz komentarz...