Jak odmienić swoje wnętrza w tani sposób? Odmaluj elementy ceramiczne i nadaj wyjątkowego klimatu swoim pomieszczeniom Jak odmienić swoje wnętrza w tani sposób?

Jak odmienić swoje wnętrza w tani sposób? Odmaluj elementy ceramiczne i nadaj wyjątkowego klimatu swoim pomieszczeniom

Wiele osób chciałoby zmienić nieco swoje wnętrza, bez dużego wydatku i długoterminowego remontu. Doskonałym sposobem na zmianę charakteru wnętrz jest odmalowanie pewnych elementów wyposażenia. Wybrać można np. różnego rodzaju dodatki i części wykonane z ceramiki. Do tego celu należy wybrać efektowną farbę ceramiczną.

Farby do ceramiki można stosować w mieszkaniach, szpitalach, a nawet w branży żywnościowej. Są nieszkodliwe i bardzo szybko wysychają. Dostępne są w przeróżnych kolorach i odcieniach, a za ich pomocą można szybko zmienić wygląd wybranego przedmiotu.

Farba ceramiczna gwarantuje doskonałą przyczepność do nawierzchni, ponadto jest elastyczna, dzięki czemu może być używana do malowaniu nie do końca gładkich ścian. Świetnie wyrównuje nierówności i nadaje gładkości dla całej nawierzchni. Dodatkowo farba pozwala uzyskać ciekawy efekt dekoracyjny, ponieważ po wyschnięciu jej połyk przybiera formę popękanej skorupki jajka.

Farba do ceramiki świetnie zakrywa wszystkie zabrudzenia i jest bardzo łatwa do czyszczenia. Zanieczyszczone elementy wcześniej pokryte farbą do ceramiki można czyścić wodą i gąbką, farba jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne, więc nawet mocne szorowanie nawierzchni pomalowanych jest dla niej nie groźne.

Jakie elementy można pomalować farbą ceramiczną?
Farba ceramiczna może być wykorzystywana do malowania przeróżnych części i elementów wykonanych z ceramiki. Doskonale sprawdzi się na naczyniach, wazonach, donicach, kafelkach i wielu innych produktach. Za jej pomocą można szybko i tanio pomalować kafelki wokół kominka. Zmienić wygląd donic zdobiących wnętrza domu lub tarasu. Całkowicie odmienić kolorystykę wazonów oraz naczyń ozdobnych znajdujących się w naszym mieszkaniu. Sprawdzi się również przy zmianie koloru naczyń żaroodpornych.

Farba do ceramiki łatwo się rozprowadza i występuje w formie sprayu, dzięki temu można sprawnie pomalować nawet małe elementy. Doskonałym przykładem polecanej farby ceramicznej jest – farba podkładowa w sprayu Suftace Primer.

Farba ceramiczna – Surface Primer
Surface Primer jest pewnego rodzaju podkładem, który jest przeznaczony do zapewnienia powierzchni odpowiedniej przyczepności. Skutecznie kryje różnego pochodzenia zabrudzenia, wyrównuje powierzchnię i tworzy trwałą powłokę. Oprócz elementów ceramicznych można nią pokryć przedmioty wykonane z gipsu, metalu lub drewna.

Farba Surface Primer należy do farb ceramicznych w sprayu, świetnie poprawia strukturę powierzchni i usuwa wszelkie nierówności. Szybko wysycha i pozostawia pięknie wykończone elementy. Wielką zaletą farby jest możliwość jej stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Odporność na wodę oraz działanie promieniowania słonecznego pozwala wykorzystać farbę do zmian koloru elementów wyposażających nasz ogród lub taras.

Reasumując farba do ceramiki zapewnia właściwą przyczepność i tworzy solidną, dokładnie kryjącą i praktycznie matową powłokę. Pozwala ukryć różne zabrudzenia i przebarwienia na elementach ceramicznych. Należy do farb szybkoschnących i pozostawia gładką i estetyczną powierzchnię. Każdy przedmiot pomalowany farbą ceramiczną szybko może odmienić swój wygląd i zyskać nowe estetyczne wykończenie.

Pragniesz odmienić swoje wnętrze w szybki sposób? Chcesz uniknąć kosztownego i długoterminowego remontu? Wybierz odpowiednią farbę ceramiczną dla siebie noxan i zmień wygląd swojego mieszkania, ogrodu lub tarasu w szybki sposób.

Napisz komentarz...