Szybkie i proste sprzątanie w każdej chwili

Szybkie i proste sprzątanie w każdej chwili

Każdy dom potrzebuje dobrego odkurzacza ręcznego, jednak zazwyczaj są one przeznaczone do użytku w pomieszczeniach. Od 2019 roku, nowy odkurzacz ręczny GARDENA Outdoor EasyClean Li będzie oferował rozwiązanie umożliwiające pracę także na zewnątrz, a przy tym łatwość użycia, kompaktowe rozmiary i dużą moc ssącą.

Po burzy, w porze kwitnienia i jesienią, gdy opadną liście, zapaleni ogrodnicy nieustannie sięgają po szczotki i ścierki, próbując zaprowadzić porządek wokół domu. Czyszczenia wymagają ścieżki oraz meble ogrodowe, balkony i tarasy. Dzięki nowemu odkurzaczowi GARDENA Outdoor EasyClean Li można zrobić porządek naprawdę błyskawicznie.
Ten bezprzewodowy odkurzacz ręczny do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz to prawdziwie wszechstronne urządzenie, które zbiera zarówno mokre, jak i suche zabrudzenia, dzięki czemu można go używać niemal wszędzie do dowolnego zadania. Rozsypana ziemia po przesadzaniu roślin, opadłe liście, żwirek z rozerwanego w garażu worka czy nawet czyszczenie bagażnika samochodu — GARDENA EasyClean Li jest zawsze pod ręką, by szybko rozwiązać problem.

GARDENA Outdoor EasyClean Li

Wbudowany akumulator dostarcza moc potrzebną by unieść większe cząstki zanieczyszczeń, a nawet wilgotną ziemię. Filtr zapewnia wysoką efektywność pracy, nawet w przypadku drobnych cząstek, takich jak kurz czy okruszki.

Dokładne sprzątanie na zewnątrz ułatwiają różne dysze i szczotki, a poręczny uchwyt naścienny pełni także rolę stacji ładującej, dzięki czemu kompaktowy odkurzacz można wygodnie przechowywać w szopie lub garażu, a w razie potrzeby jest on zawsze gotowy do użytku.

GARDENA Outdoor EasyClean Li

Zdjęcia: GARDENA

Napisz komentarz...