Telewizor Samsung The Frame 2018

Telewizor Samsung The Frame 2018 już w sprzedaży

Telewizor The Frame, który w niezwykły sposób łączy sztukę i technologię, w tym roku powraca w nowej odsłonie. Od teraz będzie dostępny także w mniejszych rozmiarach ekranu – 49” i 43” – i zaoferuje nowe funkcje, które ułatwią wykorzystanie jego potencjału.

Telewizor The Frame zadebiutował w zeszłym roku i wywołał prawdziwą rewolucję w sposobie prezentacji dzieł artystycznych we wnętrzu. Urzeczywistnił przekonanie, że nawet wyłączony, największy w domu ekran może być pięknym elementem wystroju. Po włączeniu Trybu Sztuka (Art Mode) na ekranie można podziwiać wyjątkową kolekcję obrazów i zdjęć z zasobów renomowanych galerii i muzeów. Użytkownicy mogą wybierać spośród materiałów dostępnych w ramach bezpłatnej kolekcji Samsung Collection lub prezentować swoje własne zdjęcia. Dodatkowo, w ramach oferty Art Store, miłośnicy sztuki mogą wykupić abonament w cenie około 22 zł miesięcznie, co daje im dostęp do stale uzupełnianej galerii obrazów, w tym specjalnych materiałów czasowych.

Ład i minimalizm
Projektanci Samsung zadbali o to, aby dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, telewizor The Frame 2018 był wzorem ładu i minimalizmu. Dzięki licznym udogodnieniom montażowym telewizor można z łatwością dopasować do każdego rodzaju wnętrza. Za sprawą mocowania No Gap ekran zawiśnie płasko przy samej ścianie, a umieszczony pośród innych dzieł sztuki – będzie wprost nie do rozpoznania. Jeśli chcemy, aby telewizor bardziej wyróżniał się w pomieszczeniu, możemy wyeksponować go na specjalnej sztaludze – stojaku Studio. Oprócz klasycznej czarnej ramy telewizora, możemy oddzielnie dokupić wymienne ramki w trzech kolorach: orzechowym, beżowym i białym. Dopasujemy je z łatwością do obudowy za pomocą magnetycznych zaczepów. Tegoroczną nowością jest przewód One Invisible Connection, który pozwala uniknąć irytującej plątaniny kabli. Teraz do ekranu podłączamy już tylko jeden prawie niewidoczny kabel, który łączymy z modułem One Connect. W standardzie przewód ma długość 5 metrów, co pozwala na dowolną aranżację urządzenia w domowej przestrzeni.

Jeszcze lepiej dopasowany do potrzeb
The Frame w 2018 roku oferuje szereg nowych rozwiązań, jednocześnie wykorzystując najlepsze cechy poprzedniej generacji. Wyposażony jest w specjalnie zaprojektowany czujnik ruchu, dzięki któremu przejdzie w tryb uśpienia, jeśli przez dłuższą chwilę nie wykryje aktywności w pomieszczeniu. Posiada także czujnik światła, który automatycznie dopasowuje jasność ekranu do oświetlenia w pomieszczeniu. Dzięki temu wyświetlane dzieła zawsze będą idealnie dostosowane do warunków, w jakich są prezentowane. Teraz odpowiednią jasność i temperaturę barwową można ustawić także za pomocą pilota One Remote, bez potrzeby korzystania z aplikacji na smartfonie. Nowością jest tryb Pokaz slajdów (Slide Show), który pozwala ustawić częstotliwość, z jaką obrazy czy zdjęcia będą zmieniały się na ekranie. Ponadto The Frame 2018 został wyposażony w opcję łatwego wyszukiwania. Dzięki niej użytkownicy mają uproszczony dostęp do specjalnie wyselekcjonowanych dzieł sztuki, które można wyświetlać na ekranie telewizora, bez konieczności przeglądania setek propozycji.

Telewizor Samsung The Frame 2018

Jeszcze więcej sztuki
Do tej pory kolekcja Art Store obejmowała dzieła wybitnych mistrzów malarstwa, takich jak Da Vinci, Friedrich, Monet, Klimt, Rousseau, Rubens, Caravaggio, Gauguin, Cezanne, Dürer czy Rembrandt. Teraz The Frame daje dostęp do jeszcze bogatszych kolekcji. Sklep Art Store oferuje ponad 850 dzieł wybranych ze światowych muzeów, w tym berlińskiego Staatliche Museen czy londyńskich Victoria & Albert Museum i Tate. Dzięki temu pasjonaci sztuki będą mogli podziwiać światowy dorobek artystyczny w zaciszu swojego domu.

Rozrywka w 4K
Nie zapominajmy, że The Frame 2018 to nie tylko nowoczesna platforma prezentacji sztuki, lecz przede wszystkim – telewizor. Dzięki rozdzielczości 4K UHD, filmy i seriale wyświetlane będą w jeszcze bardziej wyrazistych kolorach. Z kolei technologia HDR przekład się na lepszy kontrast i jasność obrazu. The Frame w nowej odsłonie to oczywiście także świetny Smart TV, czyli bogata oferta filmów, gier i aplikacji dostępnych z poziomu głównego menu. Telewizor można także obsłużyć przy użyciu smartfona, za pomocą aplikacji SmartThings, dostępnej dla urządzeń Android i iOS. Dzięki niej ekran staje się domowym centrum dowodzenia i ułatwia współpracę między telewizorem a innymi urządzeniami domowymi.

Telewizor The Frame jest już dostępny w wybranych sklepach Samsung Brand Store. Do wyboru są cztery przekątne ekranu: 43, 49, 55 i 65 cali.

Telewizor Samsung The Frame

Napisz komentarz...