LG Styler

Rewolucja w praniu!

Na polskim rynku dostępne jest urządzenie, które rewolucjonizuje pranie i prasowanie. LG Styler to szafa parowa, która pozwala na błyskawiczne usuwanie przykrych zapachów oraz bakterii i alergenów. Przyda się kiedy w błyskawiczny sposób chcemy odświeżyć ubrania – na przykład po wieczornej wizycie w restauracji lub miejscu, w którym palono papierosy. Szafa parowa sprawdzi się również w przypadku obuwia, którego nie powinno prać się w pralce. Zastosowanie pary pod wysokim ciśnieniem wyklucza konieczność oddawania ubrań do specjalistycznych pralni chemicznych.

Sekretem LG Styler jest technologia TrueSteam, według której cały proces odbywa się tylko przy udziale pary wytworzonej z czystej wody. Sekretem skutecznego odświeżania jest system wieszaków, które nieustannie się poruszają – nawet 200 razy w ciągu minuty. Para, likwiduje z ubrań cząsteczki zapachów, które mające rozmiar zaledwie 1/6000 cząsteczki wody. Ostatnim etapem jest suszenie w niskiej temperaturze, dochodzącej do 50-60°C, dzięki czemu ubrania nie niszczą się.

LG Styler to nie tylko odświeżanie ubrań, ale również prasowanie. Prasa, umieszczona na drzwiach szafy parowej pozwala na szybkie prasowanie w kant eleganckich spodni. Wszystkimi funkcjami LG Stylera można sterować za pomocą aplikacji. Szafa została wyposażona w łączność WiFi, stąd aktualizacja i zdalne sterowanie ogranicza się jedynie do wybrania odpowiedniej opcji na ekranie smartfona.

LG Styler

Najważniejsze informacje LG Styler:
– Likwidacja zanieczyszczeń i przykrych zapachów
– Usuwanie alergenów i nieprzyjemne zapachy
– Możliwość wgrywania nowych programów przez NFC
– System automatycznie poruszających się wieszaków
– Prasa do prasowania spodni
– Nagroda za design: Red Dot 2015, IF Design Award 2015
– Kolor: brązowy lub biały

Szafa parowa LG Styler

LG Electronics Polska

Napisz komentarz...