Cotton balls - bawełniane kule

Cotton balls – bawełniane kule z Azji, które wciąż są modne

Cotton balls pochodzące z Azji, które można przetłumaczyć jako bawełniane kule, to nic innego, jak… bawełniane kule. Okrągłe, wewnątrz których umieszcza się żarówki LED, dzięki czemu mogą przez długi czas świecić, nie wpływając znacząco na rachunki za prąd. A gdy postawi się na te z zasilaniem na baterie, przyjemność użytkowania jest jeszcze większa. Jak w domowych aranżacjach sprawdzają się cotton balls i dlaczego wciąż nie wychodzą z mody?

Oświetlenie, które niczego nie wymaga!
Cotton balls przypominają zwisające girlandy, sznury pereł, tylko tych, które są w stanie zaoferować światło. Nie mówimy rzecz jasna o oświetleniu obejmującym całą swoją konstrukcją, duże, domowe przestrzenie. Mamy do czynienia zdecydowanie ze światłem dekoracyjnym. Ta propozycja wyróżnia się jednak spośród klasycznych lamp, które zdobią domowe wnętrza.

Przede wszystkim cotton balls oferują formę, którą można ułożyć w sposób przemyślany lub całkowicie niedbale. Nie nagrzewają się, mają niewielkie rozmiary, dlatego pod względem umiejscowienia w domu, dają pełną dowolność. Potrzebna jest tylko możliwość zahaczenia, zaczepienia lub zawieszenia sznurka z bawełnianymi, świecącymi kulami. Równie dobrze cotton balls można ułożyć na parapecie, półce, wezgłowiu, w szklanej misie, wazonie, opleść wokół lampy stojącej, karnisza czy innego rodzaju elementów wyposażenia. Gdy do tego dokładamy szeroką gamę kolorystyczną, jaką znajdziemy chociażby w ofercie, którą posiada sklep z meblami i dodatkami Zona-design.pl, można być pewnym unikalnej aranżacji.

Jak aranżować wnętrza ze świecącymi kulami bawełnianymi
Cotton balls dają ciepłe, przytłumione światło. Może być ono typową dekoracją. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie spędza się wieczory i potrzebny jest nastrojowy klimat, choć nie można tej formie oświetlenia odebrać efektów wizualnych, które raczą i cieszą oczy nawet za dnia.

Dostępność kolorów różnego rodzaju, gotowych zestawów, jak i możliwość samodzielnego skomponowania girlandy świetlnej z bawełnianymi kulami, wpływa na uniwersalność tej formy oświetleniowej dekoracji. Cotton balls można dobrać do wnętrz rustykalnych, bo to kompozycja kochająca ciepłe i nastrojowe światło. Mocne, wręcz jaskrawe kolory, ożywiają zwykłe, tradycyjne aranżacje, które dotąd niczym szczególnym nie urzekały. We wnętrzach glamour sznurek z bawełnianymi kulami, subtelnie podświetlonymi, dodaje uroku, może eksponować już zastosowane elementy dekoracyjne, jak rzeźbione ramki ze zdjęciami, wokół których zostanie opleciony.

Poczucie bezpieczeństwa w pokojach dziecięcych
Takie oświetlenie dekoracyjne nie nagrzewa się, stąd jest doskonałą alternatywą dla typowych lampek nocnych, stosowanych w pokojach dziecięcych. Ponadto barwne, ale jasne i miękkie światło, jest w stanie sprawdzić się jako delikatne doświetlenie przestrzeni dziecięcych, dając większe poczucie bezpieczeństwa. Doceniają je pociechy, które mają problemy z zasypianiem i potrzebują, by w ich pokojach nie było kompletnej ciemności w trakcie usypiania. Są zatem bezpieczne w użytkowaniu i wpływają na łatwiejsze zasypianie dzieci.

Uniwersalne, modne, łatwe w użyciu, z możliwością dowolnego zaaranżowania domowych przestrzeni, do każdego wystroju, a przy tym niedrogie w eksploatacji. O cotton balls można by mówić godzinami, bo ich możliwości są nieograniczone, a lista zalet naprawdę długa. Przyjrzyjmy się dostępnym propozycjom, zainspirujmy i uczyńmy swoje wnętrza jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Cotton balls - bawełniane kule

Napisz komentarz...