Gresowe megaformaty kolekcji Concrete

Nowe wymiary i rozbudowana paleta kolorystyczna kolekcji Concrete marki ULTIME

Inspirowane strukturą betonu slaby o wymiarach 160×320 cm, doczekały się szerokiej gamy multiformatów. Dzięki nim, projektowanie zyskuje zupełnie nowy wymiar.

Gresowe megaformaty to jeden z najciekawszych sposobów na wykończenie modnych, nowoczesnych wnętrz, np. w stylu „total look”. Opiera się on na swoistej zgodności kompozycyjnej, podyktowanej barwą, motywem przewodnim lub spójnością materiałów wykończeniowych. Projektując wnętrze „w pełni kompletne” musimy więc połączyć wiele elementów, które nie tylko doskonale do siebie pasują, ale uzupełniają się, tworząc harmonijną całość.

Z myślą o takich przestrzeniach, Cerrad wprowadza do oferty bogatą gamę multiformatów z kolekcji Concrete. Płyty prasowane są w formacie 160×480 cm i cięte przed wypałem, co daje niezwykle dużą elastyczność w zakresie kreowania ich docelowych wymiarów. Uzyskane w ten sposób warianty rozszerzą kolekcję, oddając do dyspozycji Klientów znacznie bogatszy wachlarz produktów.

Gresowe megaformaty kolekcji Concrete

Gresowe megaformaty kolekcji Concrete

Płytki w czterech odsłonach kolorystycznych – gris, grafit, antracyt oraz nowy odcień beige, w wykończeniu matowym dostępne są od teraz w nowych rozmiarach: 60×60 cm, 80×80 cm, 60×120 cm, 80×160 cm, 120×120 cm, 120×240 cm, 120×270 cm oraz w postaci modnej mozaiki. Co więcej, producent zadbał o uzupełnienie kolekcji o komplementarne stopnice i cokoły.

Kolekcja Concrete marki ULTIME to synonim nowoczesności i elegancji, która z powodzeniem stworzy minimalistyczne wnętrze w klimacie ‘total look’, ale również futurystyczną aranżację z mocnym, barwnym akcentem w tle. Niezależnie od tego, czy postawimy na jeden format, czy zagramy obrazem złożonym z różnych elementów, płytki Concrete doskonale uzupełnią stylowy salon, nowoczesną kuchnię czy modną łazienkę – bez baw o kompozycyjną nudę i aranżacyjne schematy!

Dane techniczne:
Wymiary płyt: 60×60 cm, 80×80 cm, 60×120 cm, 80×160 cm, 120×120 cm, 120×240 cm, 120×270 cm oraz mozaika 30×30 cm
Kolorystyka: gris, beige, graphite, anthracite
Producent: Cerrad

płytki Concrete

www.ultimecerrad.pl

Napisz komentarz...