Termointeligentna farba CIQ

Termointeligentna farba CIQ

Zima w pełni – rachunki w górę. Wraz z nadejściem minusowych temperatur, gdy zmniejsza się nasz komfort termiczny, robimy wszystko, by nie stracić ciepła w mieszkaniu. Podkręcanie kaloryferów do maksimum i szczelne zamykanie okien nie działa jednak dobrze ani na nasze zdrowie, ani finanse. A gdyby tak ściany w mieszkaniu przestały być zimne dzięki… farbie?
Brzmi, jak obietnica z przyszłości – ale inteligentna farba, która ociepla ściany, już istnieje. Jej specjalistyczna formuła sprawia, że pomalowane nią ściany stają się ciepłe w dotyku – dzieje się tak dzięki Systemowi Mikrosfer.

Mikrosfery to niewielkie cząstki polimerowe, wewnątrz których znajduje się gaz, powodujący odbijanie promieniowania cieplnego. Wszystko to sprawia, że farba tworzy energooszczędną powłokę – w efekcie nasze ściany zatrzymują ciepło zimą i ograniczają nagrzewanie pomieszczenia latem.

Termointeligentna farba CIQ o termoizolacyjnych właściwościach bardzo dobrze kryje, tworząc na ścianach i sufitach wyjątkowo trwałe powłoki o przedłużonej żywotności, odporne na wielokrotne zmywanie, blaknięcie, żółknięcie, a także na grzyby i pleśń. Dodatkowo jest prosta w użyciu – bardzo łatwo rozprowadza się na ścianie, a pomalowana nią powierzchnia staje się przyjemna i ciepła w dotyku. Dzięki temu podczas mroźnych dni nasze wnętrze będzie dodatkowo ocieplone, a my odczujemy tak potrzebny w tym czasie komfort termiczny.

Termointeligentna farba CIQ

Termointeligentna farba CIQ to produkt ekologiczny, dostępny w białym kolorze. Farbę można mieszać z dostępnymi pigmentami i nie straci swoich właściwości.

Więcej: www.termointeligentna.pl

Napisz komentarz...