Filtr antysmogowy NovaAir

Filtr antysmogowy NovaAir – powietrze bez smogu i zanieczyszczeń

Tragiczny stan powietrza w kraju i Europie być może w przyszłości ulegnie poprawie dzięki coraz częściej uchwalanym przepisom dotyczącym emisji pyłów, tlenku węgla, czy tlenku azotu. Choć unijna dyrektywa zwana Ekoprojektem wejdzie w życie w 2022 r., już teraz na rynku dostępne są rozwiązania, które pomagają w walce ze smogiem i innymi zanieczyszczeniami powietrza.

Filtr antysmogowy NovaAir firmy Brookvent to odpowiedź na pogarszający się stan naszego środowiska. Zapewnia on dopływ wolnego od zanieczyszczeń i alergenów powietrza do wnętrza mieszkań, biur i domów. To uniwersalne rozwiązanie przeznaczone do zamontowania w oknie z nawiewnikiem sprawia, że mieszkańcy mogą cieszyć się czystym powietrzem przez cały rok.

Czyste powietrze w domu
NovaAir to filtr antysmogowy i antyalergenowy, który współpracuje z większością dostępnych na rynku nawiewników okiennych. Filtr chroni przed dostającym się z zewnątrz smogiem, a także przed pyłkami, kurzem, spalinami, grzybami czy bakteriami. NovaAir firmy Brookvent zapewnia również ochronę przez owadami, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania moskitier okiennych.

Filtr NovaAir składa się z dwóch warstw oddychającej siatki oraz znajdującej się pomiędzy nimi membrany z nanowłókna. Tkanina, która została użyta w filtrze, to Respilion. Charakteryzuje się ona bardzo gęstym splotem materiału zawierającego włókna o średnicy 50-100 nanometrów. Są one bardzo trwałe i tworzą mocną strukturę. Respilion zatrzymuje nawet najmniejsze stałe i ciekłe cząsteczki, dzięki czemu stanowi skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza, a także przed źródłami infekcji i alergii, zapewniając jednocześnie przepuszczalność przefiltrowanego, czystego powietrza. NovaAir w porównaniu do filtrów ze zwykłymi membranami zatrzymuje znacznie większą ilość zanieczyszczeń. Dzięki zastosowaniu tkaniny z nanowłókna, filtr nie przepuszcza do wnętrza domu między innymi aerozoli, spalin, kurzu czy grzybów, które mają bezpośredni, negatywny wpływ na zdrowie, a także samopoczucie mieszkańców.

Filtr antysmogowy NovaAir

Dla lepszej jakości życia
Według Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii Klinicznej (EAACI) szacuje się, że do 2025r. aż połowa mieszkańców Europy będzie cierpiała na choćby jeden typ alergii. Niestety powietrze, którym oddychamy, a którego stan z roku na rok się pogarsza, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Zanieczyszczenia dostają się do płuc, a nawet do krwioobiegu, doprowadzając do rozwoju wielu groźnych chorób. Dostępny w ofercie firmy Brookvent filtr antysmogowy NovaAir przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą zadbać o czyste powietrze wewnątrz pomieszczeń. Szczególnie zalecany jest osobom żyjącym na zanieczyszczonych terenach, jak również alergikom, astmatykom, dzieciom, kobietom w ciąży czy osobom starszym.

Wygoda użytkowania
Filtr NovaAir jest kompatybilny z większością dostępnych nawiewników okiennych i może zostać do nich zamontowany w dowolnym czasie. Rozwiązanie Brookvent dostępne jest w sześciu kolorach, dzięki czemu pasuje do różnego rodzaju wykończenia. Filtr wyróżnia także łatwość montażu i konserwacji. NovaAir wykonany jest z materiałów wysokiej jakości, które zapewniają wieloletnią trwałość pod warunkiem odpowiedniej konserwacji. Produkt posiada również dwuletnią gwarancję.

Firma Brookvent oferuje kompleksowe rozwiązanie, które chroni wnętrza przed szkodliwym działaniem rozmaitych zanieczyszczeń. Filtr NovaAir pozwala cieszyć się czystym powietrzem przez cały rok.

Filtr NovaAir
Filtr antysmogowy NovaAir
Fot. Brookvent

Filtr NovaAir: www.nova-air.pl
Producent: Brookvent: www.brookvent.pl
Sugerowana cena: 49,99 zł

Napisz komentarz...