Płytki gresowe Batista i Apenino od Cerrad

Nowe odsłony kolekcji Batista i Apenino od Cerrad

Płytki gresowe imitujące beton w wykończeniu lappato to niewątpliwie hit aranżacyjny ostatniego sezonu. Postawili na nie projektanci Cerrad, którzy uzupełnili dotychczasowe kolekcje Batista oraz Apenino o designerskie nowości. Poznaj ich propozycje.

Designerska gra światła
Nowoczesny mat, będący doskonałym tłem dla minimalistycznych aranżacji czy delikatny połysk, który doda wnętrzu stylu i elegancji? Jak połączyć walory obu rozwiązań, nie wprowadzając do wnętrza niepotrzebnego chaosu? Odpowiedź jest prosta: wybierając nową odsłonę płytek z kolekcji Batista – dostępną teraz w wykończeniu lappato, w formacie 60×60 cm oraz 60×120 cm.

Lappato to sposób wykończenia gresu, łączący w sobie zalety płytki matowej i polerowanej, co przy odpowiednim wykorzystaniu oświetlenia gwarantuje niepowtarzalny efekt wizualny w aranżowanym pomieszczeniu. W zależności od natężenia i kąta padania światła, powierzchnia płytki sprawiać będzie wrażenie matowej lub nabierze delikatnego połysku, otwierając przed projektantem zupełnie nowe możliwości aranżacyjne.

Charakterystyczne lico inspirowane powierzchnią betonu, 4 modne barwy: dust, marengo, steel, desert i niebanalne wykończenie – kolekcja Batista, wzbogacona o wariant lappato, stanowi doskonałe dopełnienie wnętrz, w których główną rolę gra kompozycja stworzona z niebanalnych detali. Półpolerowane płytki staną się jej wyróżnikiem i mocnym punktem całej aranżacji – niezależnie od obranego stylu.

Cerrad Apenino antracyt lappato
Apenino antracyt lappato 60×120 cm
Cerrad Apenino gris lappato 60x120 cm
Apenino gris lappato 60×120 cm

Jeszcze większe możliwości
Rozszerzona kolekcja Batista to nie koniec styczniowych nowości od marki Cerrad. Do portfolio produktowego firmy dołącza dziś zupełnie nowy rozmiar płytek Apenino – 60×120 cm. Oferowany będzie w dwóch wariantach wykończenia powierzchni – matowej i lappato, oraz w dotychczasowej palecie kolorystycznej: antracyt, bianco, gris oraz rust. Tym samym do dyspozycji mamy już 4 formaty: 30×30 cm, 30×60 cm, 60×60 cm oraz nowy 60×120 cm. Układając podłogową lub ścienną kompozycję możemy postawić tylko na wybrany z nich, lub zdecydować się na intrygujące połączenia modularne, w których na tej samej płaszczyźnie wykorzystamy różne wielkości płytek.

Jednak obie kolekcje to nie tylko wielkoformatowe płytki wykorzystywane w podłogowych oraz ściennych aranżacjach. To także szeroka oferta stopnic oraz cokołów, które pozwolą zaprojektować spójną kompozycyjnie, wielopoziomową przestrzeń domową, jak również urokliwa mozaika. Ta z kolei będzie doskonałym elementem dekoracyjnym dowolnie wybranego pomieszczenia.

Cerrad Batista marengo lappato 60x60 steel lappato 60x60 cm
Batista marengo lappato 60×60 steel lappato 60×60 cm
Cerrad Apenino bianco lappato 60x120 cm
Apenino bianco lappato 60×120 cm
Cerrad Batista desert lappato 60x60 cm
Batista desert lappato 60×60 cm

Napisz komentarz...