Stokrotka, która pozostanie z Tobą… na zawsze Urok kwiatów utrwalony na porcelanie

Stokrotka, która pozostanie z Tobą… na zawsze Urok kwiatów utrwalony na porcelanie

Kwiaty mają w sobie niepowtarzalny urok, który w piękny sposób zdobi każde wnętrze. Białe, czerwone, żółte, bądź kolorowe. Tulipany, róże, czy piwonie. Wszystkie tak samo upiększają stoły, jednak wszystkie mają jedną, niezaprzeczalną wadę – nie zostają z nami na długo. Dlatego marka Lubiana postanowiła przenieść kwiatowy wdzięk na… porcelanę. Tak powstała funkcjonalna i nowoczesna kolekcja Daisy, inspirowana delikatną i czarującą stokrotką.

Kolekcję Daisy wyróżnia misternie dopracowane, reliefowe zdobienie, które przywodzi na myśl rozkwitającą stokrotkę. Wyjątkowe rzeźbienia idealnie komponują się z ponadczasową bielą polskiej porcelany. Daisy zachwyca nie tylko niecodzienną formą, ale także funkcjonalnością i praktycznością, dzięki czemu będzie idealnym towarzyszem każdego dnia – zarówno w domowej kuchni, jak i na restauracyjnych stołach. Porcelana z charakterystycznym reliefem nada wyjątkowego stylu i uroku każdej aranżacji.

Kolekcja dostępna jest w wersji białej, dekorowanej złotem, bądź w niebieskiej odsłonie z kwiatowym akcentem: Daisy Biała, Daisy Złota Linia oraz Daisy Niebieska.

Daisy można nabyć, jako zestaw obiadowo-kawowy dla 6 osób, składający się z 30 elementów.

Napisz komentarz...