Kolorowe umywalki Ipalyss

Ideal Standard poszerza gamę umywalek Ipalyss – modeli o supercienkich rantach, wykonanych z trwałego tworzywa o nazwie Diamatec. Do oferty producenta trafiły właśnie modele o nowych wymiarach i w nowych kolorach.

Ipalyss to umywalka, która zachwyciła rynek ultracienkimi krawędziami, lekkością formy i unikatową trwałością. Pozwoliła też wprowadzić ten nowy estetycznie rodzaj produktu (tzw. light design) do łazienek w obiektach kontraktowych. Lekka, stojąca umywalka pięknie prezentuje się na blatach hotelowych szafek. A co ważne – jest przy tym tak samo trwała jak umywalka o klasycznych kształtach.

Wyprodukowanie ultracienkich rantów o grubości zaledwie 3,5 mm było technologicznym przełomem i przekroczeniem wzorniczej bariery. Milowy krok w dziedzinie technologii i estetyki mógł zrobić tylko Ideal Standard – producent z dużym doświadczeniem, perspektywicznie patrzący w przyszłość. Ponad 200-lat tradycji, kreatywność i innowacyjność to cechy, które pozytywnie wyróżniają markę Ideal Standard na rynku.

Technologiczna i designerska rewolucja Ideal Standard była możliwa również dzięki opracowaniu przez firmę nowego ceramicznego materiału o nazwie Diamatec. Jest to kompozycja wysokiej jakości składników w tym m.in. tlenku glinu znanego ze swojej twardości i wytrzymałości oraz szamotu, który zapobiega pękaniu i dodaje wytrzymałości strukturze materiału. Koronną cechą Diamatecu jest wysoka wytrzymałość na uderzenia i naprężenia potwierdzona niezależnymi badaniami i testami.

Dzięki tym właściwościom krawędzie umywalek Ipalyss mogą być cienkie i proste, a przy tym niezwykle twarde i mocne.

Umywalka Ipalyss

Autorem unikatowej formy umywalki Ipalyss jest Robin Levien, projektant od wielu lat współpracujący z marką Ideal Standard. Tylko ktoś, kto dobrze zna markę i kierunek jej rozwoju mógł zaprojektować tę zachwycającą, nowatorską estetycznie formę.

Dotychczas umywalka Ipalyss dostępna była wyłącznie w jednym rozmiarze 55×38 cm i w białym wykończeniu. Stawiany model nablatowy można było wybrać w wersji: bez przelewu, z przelewem oraz z przelewem i otworem na baterię. =

Teraz w kolekcji dostępne są:
– umywalki nablatowe, prostokątne 80 cm, 65 cm i 55 cm w wersjach z otworem i bez otworu na baterię oraz z przelewem i bez przelewu,
– umywalka nablatowa owalna 40 cm i 60 cm bez otworu przelewowego i bez otworu na baterię.

Klienci do wyboru mają aż 10 atrakcyjnych opcji kolorystycznych umywalki Ipalyss takich jak: biały (połysk i mat), czarny (połysk i mat), jasnobrązowy (kashmir), ciemnoszary (slate grey), czerwień granatu (pomegranate), cielisty (nude), miętowy (mint), jasnoszary (concrete), jasnoniebieski (powder) i szałwiowy (sage).

Nowe wersje kolorystyczne i nowe formy umywalki Ipalyss to odpowiedź producenta na potrzeby rynku. Zaprezentowane zostały podczas targów ISH 2-19 we Frankfurcie.
Wszystkie wersje umywalek dostępne są z elegancką ceramiczną płytką masującą odpływ.

umywalka Ipalyss

Więcej informacji: www.idealstandard.pl

Napisz komentarz...