lustra dekoracyjne jedyne w swoim rodzaju

Poznaj lustra dekoracyjne jedyne w swoim rodzaju

Lustra towarzyszą nam od setek lat. Pozwalają na krytyczną ocenę wyglądu, optycznie powiększają pomieszczenia, w którym się znajdują, a jednocześnie wpływają na sposób, w jaki postrzegane są nasze łazienki, salony i sypialnie. Ich funkcja dekoracyjna ma coraz większe znaczenie, a choć lustra oferowane w centrach meblowych można uznać za urokliwe, trudno określać je mianem niepowtarzalnych. Produkuje się je w fabrykach w tysiącach egzemplarzy, wszystkie są więc do siebie podobne. Czy można to zmienić?

Lustra dekoracyjne na zamówienie – czy to ma sens?
Alternatywą dla klasycznych luster, które można kupić w każdym stacjonarnym i internetowym sklepie z meblami, są bez wątpienia lustra wykonywane na zamówienie. Oczywiście, również one pełnią funkcje praktyczne, nie musimy więc obawiać się o to, że decydując się na ich zakup wejdziemy w posiadanie zwierciadeł, w których nie będziemy w stanie się przejrzeć. Lustra dekoracyjne produkowane przez pracownię GieraDesign powstają jednak przede wszystkim po to, aby zdobić, zachwycać swoją niepowtarzalnością, przyciągać wzrok i wpływać na charakter pomieszczenia, w którym się znajdują.

Osoby mające z nimi kontakt po raz pierwszy, mogą zastanawiać się nad tym, czy inwestycja w lustra na zamówienie ma w ogóle sens. Wystarczy jednak przyjrzeć się gotowym realizacjom, a zwłaszcza fotografiom, na którym lustra znajdują się już nie w pracowni, ale w domach zamawiających je osób, aby przekonać się, że to znakomita inwestycja. Zwierciadło staje się czymś więcej niż jedną z wielu ozdób. Jest w stanie zmienić charakter pomieszczenia wprowadzając do niego nowe elementy. Okazuje się przy tym, że jest to opcja sprawdzająca się nie tylko w salonach i sypialniach utrzymanych w stylu retro. Lustra dekoracyjne mogą znakomicie wpisywać się także w wystrój pomieszczeń w stylu skandynawskim, minimalistycznym, a nawet – postindustrialnym.

Jak znaleźć dobrą pracownię?
Gdy nabierze się już przekonania o tym, że lustra wykonywane na zamówienie są doskonałym rozwiązaniem, można zastanowić się także nad tym, gdzie ich szukać. Oczywiście, najlepiej postawić na pracownię znaną, cieszącą się poważaniem, a przede wszystkim – chętnie prezentującą swoje wcześniejsze realizacje. Gdy możemy przyjrzeć się wcześniej wyprodukowanym lustrom, jesteśmy w stanie ocenić ich oryginalność i styl. To z kolei ułatwia nam odpowiedź na pytanie o to, czy my sami będziemy usatysfakcjonowani obecnością takiego zwierciadła w naszym domu. Przy poszukiwaniach idealnej pracowni ważny jest też kontakt zatrudnionych w niej osób z nami. Im bardziej są życzliwe i otwarte na nasze pytania, tym większa jest szansa na to, że zamówienie zostanie zrealizowane tak, by spełniać nasze oczekiwania.

www.gieradesign.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *