lustra dekoracyjne jedyne w swoim rodzaju

Poznaj lustra dekoracyjne jedyne w swoim rodzaju

Lustra towarzyszą nam od setek lat. Pozwalają na krytyczną ocenę wyglądu, optycznie powiększają pomieszczenia, w którym się znajdują, a jednocześnie wpływają na sposób, w jaki postrzegane są nasze łazienki, salony i sypialnie. Ich funkcja dekoracyjna ma coraz większe znaczenie, a choć lustra oferowane w centrach meblowych można uznać za urokliwe, trudno określać je mianem niepowtarzalnych. Produkuje się je w fabrykach w tysiącach egzemplarzy, wszystkie są więc do siebie podobne. Czy można to zmienić?

Lustra dekoracyjne na zamówienie – czy to ma sens?
Alternatywą dla klasycznych luster, które można kupić w każdym stacjonarnym i internetowym sklepie z meblami, są bez wątpienia lustra wykonywane na zamówienie. Oczywiście, również one pełnią funkcje praktyczne, nie musimy więc obawiać się o to, że decydując się na ich zakup wejdziemy w posiadanie zwierciadeł, w których nie będziemy w stanie się przejrzeć. Lustra dekoracyjne produkowane przez pracownię GieraDesign powstają jednak przede wszystkim po to, aby zdobić, zachwycać swoją niepowtarzalnością, przyciągać wzrok i wpływać na charakter pomieszczenia, w którym się znajdują.

Osoby mające z nimi kontakt po raz pierwszy, mogą zastanawiać się nad tym, czy inwestycja w lustra na zamówienie ma w ogóle sens. Wystarczy jednak przyjrzeć się gotowym realizacjom, a zwłaszcza fotografiom, na którym lustra znajdują się już nie w pracowni, ale w domach zamawiających je osób, aby przekonać się, że to znakomita inwestycja. Zwierciadło staje się czymś więcej niż jedną z wielu ozdób. Jest w stanie zmienić charakter pomieszczenia wprowadzając do niego nowe elementy. Okazuje się przy tym, że jest to opcja sprawdzająca się nie tylko w salonach i sypialniach utrzymanych w stylu retro. Lustra dekoracyjne mogą znakomicie wpisywać się także w wystrój pomieszczeń w stylu skandynawskim, minimalistycznym, a nawet – postindustrialnym.

Jak znaleźć dobrą pracownię?
Gdy nabierze się już przekonania o tym, że lustra wykonywane na zamówienie są doskonałym rozwiązaniem, można zastanowić się także nad tym, gdzie ich szukać. Oczywiście, najlepiej postawić na pracownię znaną, cieszącą się poważaniem, a przede wszystkim – chętnie prezentującą swoje wcześniejsze realizacje. Gdy możemy przyjrzeć się wcześniej wyprodukowanym lustrom, jesteśmy w stanie ocenić ich oryginalność i styl. To z kolei ułatwia nam odpowiedź na pytanie o to, czy my sami będziemy usatysfakcjonowani obecnością takiego zwierciadła w naszym domu. Przy poszukiwaniach idealnej pracowni ważny jest też kontakt zatrudnionych w niej osób z nami. Im bardziej są życzliwe i otwarte na nasze pytania, tym większa jest szansa na to, że zamówienie zostanie zrealizowane tak, by spełniać nasze oczekiwania.

www.gieradesign.pl

Napisz komentarz...