Zawsze na czasie

Perfekcyjny dywan kojarzy się zazwyczaj z miękkim, puszystym runem, dlatego zawsze na czasie są tzw. „włochacze”, dostępne w ofercie sprzedażowej firmy Dywanopol Polska.

Mając na uwadze potrzeby klientów, miłośników dywanów „włochaczy”, producent dywanów tureckich na polski rynek, firma Dywanopol Polska, oferuje w swoim asortymencie dywany o wysokim i delikatnym runie z kolekcji Merinos, Shaggy czy Kamel. Wyroby z tych kolekcji różnią się między sobą pewnymi cechami, które warto poznać przed zdecydowaniem się na konkretny zakup. Wszystkie te produkty łączy jednak to, że są to wyroby z wysokiej jakości materiałów, wykonane z niezwykłą starannością. Ich wytrzymałość na zużycie jest zagwarantowana wysokogatunkową przędzą, z której zostały stworzone te wyjątkowe dywany. To produkty, które sprawią, że każde pomieszczenie, w którym się znajdą, stanie się bardziej przytulne i komfortowe.

WŁOCHACZE – DYWANY SHAGGY ZAWSZE NA CZASIE
Chcąc sprawić, by pomieszczenie stało się bardziej ciepłe i przyjazne, warto zastanowić się nad wyborem dywanu z kolekcji Shaggy. Te bardzo popularne obecnie dywany, charakteryzuje wyjątkowa długość runa, która dochodzi do +/- 50 mm. Naturalną lekkość i puszystość, gwarantuje tym wyrobom tkackim przędza heat set frise, z podwójną liczbą skręconych włókien. Dywany Shaggy budzą zainteresowanie osób, odwiedzających pomieszczenia, w których się znajdują i zachęcają swoją miękkością do siadania na nich bądź stąpania po nich bosymi stopami, co działa bardzo relaksująco na każdego. To doskonały dodatek do pomieszczeń, zajmowanych, zarówno przez starsze, jak i przez młodsze osoby. W asortymencie firmy Dywanopol Polska dostępne są w różnokolorowej gamie barw, wzornictwie abstrakcyjnym, roślinnym i geometrycznym, a wykonane są na płaszczyźnie prostokąta, owalu czy koła. Małe, okrągłe dywany Shaggy doskonale sprawdzą się w pokojach dziecięcych. Dzięki swojej żywej kolorystyce urozmaicą wystrój tych pomieszczeń. Długie runo na pewno dobrze zamortyzuje pierwsze próby raczkowania czy chodzenia malucha.

MERINOS I KAMEL – DWA, ODMIENNE WŁOCHACZE
Merinos i Kamel, to dwie kolekcje dywanów o długim runie, z asortymentu firmy Dywanopol. Mają wiele wspólnego, ale również sporo je różni. Dywany Kamel posiadają runo o długości 25 mm i są wykonane z polipropylenowej przędzy, stworzonej w technologii Heat-Set, dzięki której ich przędza jest termicznie stabilizowana. Dywany te wyróżniają się elektrostatycznością, która sprawia, że nie przyciągają one kurzu ani sierści zwierzęcej oraz pyłków. Dzięki specjalnej konstrukcji włókien niemożliwe jest również zagnieżdżenie się w nich grzybów pleśni czy roztocza. Dywany te są bardzo dobrym miejscem do zabawy dla dzieci, ponieważ są hipoalergiczne. Seria dywanowa Kamel jest ceniona bardzo przez klientów z powodu możliwości prania tych produktów w pralce, co umożliwia ich utrzymanie w nienagannej czystości. Zaletą jest także spód antypoślizgowy, który jest gwarantem bezpiecznego użytkowania tych dywanów. Z racji swoich zalet, dywany Kamel są najczęściej wybieranymi produktami przez rodziców małych dzieci i alergików. Dywany te dostępne są w postaci prostokątów, w stonowanej, jednolitej kolorystyce.

WŁOCHACZE – DYWANY SHAGGY ZAWSZE NA CZASIE
Dywan Kamel typu Shaggy nowoczesny butelkowa zieleń soft

Kolekcja Merinos, to dywany typu Shaggy, czyli o dwukrotnie niemal wyższym runie niż dywany Kamel. To klasyczne, prostokątne włochacze, w jednolitych kolorach, które sprawiają, że chce się na nich od razu usiąść. Gęste i ciepłe runo sprawdza się w pomieszczeniach o chłodnych podłogach, wykonanych z płytek gresowych czy betonu. Dywany Merinos wykonane zostały z poliestru i są niezwykle atrakcyjne. Cieszą się nieustającą popularnością. Piękne dywany z tej kolekcji będą świetnie wpisywały się w stylizację skandynawską lub loftową wnętrza.

Kolekcja Merinos, to dywany typu Shaggy
Dywan typu shaggy Merinos – niebieski granatowy

Marząc o ciepłym i przytulnym „włochaczu” nie można nie zajrzeć do propozycji firmy Dywanopol Polska, która dla swoich klientów przygotowała aż trzy wspaniałe kolekcje tego rodzaju dywanów. Każdy klient znajdzie w niej na pewno coś odpowiedniego dla siebie.

Napisz komentarz...