ATLAS GTA biała gładź polimerowa

Zdążyć z remontem przed pierwszym dzwonkiem – z ATLAS GTA to możliwe i łatwe

ATLAS GTA, idealnie gładka i idealnie biała gładź polimerowa, to nowość dedykowana nie tylko fachowcom, ale również tym, którzy samodzielnie przeprowadzić chcą niewielki remont. Innowacyjna receptura produktu sprawia, że gładź można nakładać wałkiem – nie chlapie i równomiernie się rozprowadza.

ATLAS GTA biała gładź polimerowa Unikatowa receptura gładzi ATLAS GTA, oparta na selekcjonowanych, śnieżnobiałych wypełniaczach mineralnych o optymalnym uziarnieniu, pozwala na uzyskanie bardzo gładkiej powierzchni – bez poprawek już za pierwszym razem. Gładź jest ponadto wytrzymała i elastyczna – wiązania polimerowe zapewniają odporność na spękanie szpachlowanych powierzchni i wysoką przyczepność produktu, co w rezultacie gwarantuje idealny efekt końcowy i trwałość rozwiązania. ATLAS GTA z powodzeniem może być wykorzystywana również do całopowierzchniowego szpachlowania powierzchni ścian i sufitów oraz spoinowania płyt g-k wewnątrz budynków (przy użyciu taśm zbrojących).

Optymalna twardość ATLAS GTA pozwala na łatwe szlifowanie zarówno sposobem ręcznym, jak i mechanicznym. Wyjątkową cechą produktu jest obróbka bezpyłowa, dzięki której prowadzenie szybkich i czystych prac remontowych możliwe jest w czasie normalnego korzystania z pomieszczeń.

ATLAS GTA, poza ponadstandardowymi właściwościami, oferuje niespotykany dotychczas komfort aplikacji. Produkt dostępny jest w 18kg, owalnych wiadrach, dostosowanych szerokością do najbardziej popularnych 25 centymetrowych wałków – gładź nie musi być przelewana do odrębnych pojemników. Bez problemu – i bez drabiny- produkt można nałożyć na sufity.

Właściwości gładzi polimerowej ATLAS GTA:
– Niespotykany komfort pracy – aplikacja wałkiem
– Wygodne, owalne wiadro – gładź gotowa do pracy
– Łatwe i bezpyłowe wygładzanie na mokro
– Superbiała i idealnie gładka
– Elastyczna i odporna na spękanie

ATLAS GTA biała gładź polimerowa

Więcej informacji na temat nowej gładzi polimerowej ATLAS GTA znaleźć można na www.atlas.com.pl

Napisz komentarz...