ATLAS GTA biała gładź polimerowa

Zdążyć z remontem przed pierwszym dzwonkiem – z ATLAS GTA to możliwe i łatwe

ATLAS GTA, idealnie gładka i idealnie biała gładź polimerowa, to nowość dedykowana nie tylko fachowcom, ale również tym, którzy samodzielnie przeprowadzić chcą niewielki remont. Innowacyjna receptura produktu sprawia, że gładź można nakładać wałkiem – nie chlapie i równomiernie się rozprowadza.

ATLAS GTA biała gładź polimerowa Unikatowa receptura gładzi ATLAS GTA, oparta na selekcjonowanych, śnieżnobiałych wypełniaczach mineralnych o optymalnym uziarnieniu, pozwala na uzyskanie bardzo gładkiej powierzchni – bez poprawek już za pierwszym razem. Gładź jest ponadto wytrzymała i elastyczna – wiązania polimerowe zapewniają odporność na spękanie szpachlowanych powierzchni i wysoką przyczepność produktu, co w rezultacie gwarantuje idealny efekt końcowy i trwałość rozwiązania. ATLAS GTA z powodzeniem może być wykorzystywana również do całopowierzchniowego szpachlowania powierzchni ścian i sufitów oraz spoinowania płyt g-k wewnątrz budynków (przy użyciu taśm zbrojących).

Optymalna twardość ATLAS GTA pozwala na łatwe szlifowanie zarówno sposobem ręcznym, jak i mechanicznym. Wyjątkową cechą produktu jest obróbka bezpyłowa, dzięki której prowadzenie szybkich i czystych prac remontowych możliwe jest w czasie normalnego korzystania z pomieszczeń.

ATLAS GTA, poza ponadstandardowymi właściwościami, oferuje niespotykany dotychczas komfort aplikacji. Produkt dostępny jest w 18kg, owalnych wiadrach, dostosowanych szerokością do najbardziej popularnych 25 centymetrowych wałków – gładź nie musi być przelewana do odrębnych pojemników. Bez problemu – i bez drabiny- produkt można nałożyć na sufity.

Właściwości gładzi polimerowej ATLAS GTA:
– Niespotykany komfort pracy – aplikacja wałkiem
– Wygodne, owalne wiadro – gładź gotowa do pracy
– Łatwe i bezpyłowe wygładzanie na mokro
– Superbiała i idealnie gładka
– Elastyczna i odporna na spękanie

ATLAS GTA biała gładź polimerowa

Więcej informacji na temat nowej gładzi polimerowej ATLAS GTA znaleźć można na www.atlas.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *