Mały grzejnik z lustrem

Aby zaoszczędzić przestrzeń i zmniejszyć koszty, warto postawić na produkty niewielkich rozmiarów, które spełniają wiele funkcji. Jednym z nich jest grzejnik łazienkowy, którego panel czołowy wyposażony został w lustro. Grzejnik ma wyrafinowany wygląd, jego obudowę wykonano z polimeru w kolorze antracytowym.

2 w 1
Do małych pomieszczeń należy szukać nie tylko produktów w niewielkich rozmiarach, ale również wielofunkcyjnych, które spełniają funkcje 2 (lub więcej) produktów. Dzięki nim zaoszczędzimy:
– środki finansowe
– przestrzeń.
Klasycznym przykładem rozwiązania typu „2 w 1”, które stosujemy w łazienkach od lat, jest wanna z parawanem. Dzięki temu rozwiązaniu korzystamy zarówno z funkcji wanny, jak i prysznica.

Mały grzejnik z lustrem
Dla miłośników urządzeń, które spełniają wiele funkcji, przeznaczony jest niewielki grzejnik łazienkowy Telia:
1. Panel czołowy jego modelu Mirror wyposażony został w lustro. Dlatego jeśli zainstalujemy go w odpowiedniej odległości od umywalki – nie będziemy musieli kupować oddzielnie suszarki łazienkowej i lustra. Urządzenie to spełni funkcje obydwu tych produktów jednocześnie.
2. Szerokość grzejnika wynosi zaledwie 31,8 cm, natomiast wysokość 57,9 cm i głębokość 11,2 cm. Dlatego bez problemu wpasuje się do małych łazienek i kuchni.

Urządzenie pozwala zaoszczędzić środki finansowe, jak i miejsce na ścianie, które może zostać wykorzystane np. na powieszenie szafki. Lustro nadaje grzejnikowi wyrafinowany wygląd, wpasuje się on szczególnie do minimalistycznych łazienek. Warto zaznaczyć, iż możemy kupić także grzejnik w wersji bez lustra.

Mały grzejnik z lustrem

Wentylator ogrzeje i wysuszy ręczniki
W Telia wbudowano wydajny i cichy wentylator, który zapewnia przyjemną dyfuzję ciepła. W połączeniu z elementem grzewczym znajdującym się w grzejniku bardzo szybko:
– dogrzewa pomieszczenie
– suszy ręczniki.

Pełna moc
Wykonanie tych zadań ułatwia funkcja Boost. Polega ona na pracy urządzenia z maksymalną mocą, przez okres 15 min, dzięki czemu następuje szybki wzrost temperatury. Następnie grzejnik samoczynnie powraca do normalnego cyklu pracy. Funkcję uruchamiamy poprzez specjalny przycisk na wyświetlaczu.

Ramiona i haczyk na ręczniki, bieliznę, szlafrok
Ta suszarka łazienkowa z oferty Atlantic Polska posiada elementy, które ułatwią suszenie czy zachowanie porządku w łazience:
– 2 ramiona wykonane ze stali nierdzewnej na ręczniki czy bieliznę
– praktyczny, boczny haczyk (wieszak) do dowolnego wykorzystania – można np. powiesić na nim szlafrok.

Grzejnik Telia 1800W

Oszczędność energii
Urządzenie zapewnia do 25% oszczędności energii, dzięki:
1. Zintegrowanemu programowaniu.
Cyfrowy wyświetlacz obsługujemy za pomocą klawiszy dotykowych. Do dyspozycji mamy programator, który umożliwia wybór programu dla każdego dnia tygodnia (wybór spośród 5 programów).
2. Funkcji wykrywania obecności.
Sensor ruchu w ogrzewanym pomieszczeniu automatycznie dostosowuje pracę urządzenia do potrzeb użytkownika.

Sam dostosuje się do okoliczności
Dzięki sensorom ruchu i światła, system inteligentnego sterowania automatycznie reaguje na wszystkie zmiany otoczenia. Dlatego dostosowuje pracę grzejnika do nieprzewidzianych okoliczności jak np.:
– wcześniejszy powrót z pracy
– dłuższa nieobecność użytkowników.

Funkcja wietrzenie
Łazienka jest jednym z tych pomieszczeń, które wymagają dobrej wentylacji i częstego wietrzenia. O to, aby podczas wietrzenia nie dochodziło do strat energii – zadba funkcja wietrzenie. Sensor detekcji otwartego okna automatycznie zatrzyma pracę urządzenia na czas wietrzenia pomieszczenia.

Telia posiada moc 1800 W. Wersja Mirror z lustrem kosztuje 1 129 zł, natomiast bez lustra – 1 004 zł. Obudowę urządzenia wykonano z polimeru w kolorze antracytowym.

Telia 1800 W - grzejnik łazienkowy z lustrem

Napisz komentarz...