Inspiracje antykiem, ażurowym haftem oraz tropikalną przyrodą

Inspiracje antykiem, ażurowym haftem oraz tropikalną przyrodą – nowe kolekcje marki Paradyż

Kolekcje płytek ceramicznych Livia, Caya oraz Amelia łączą w sobie wyrazistość wzorów ze stonowanymi barwami. Trzy nowe propozycje Ceramiki Paradyż w praktycznym formacie 25 x 75 cm wprowadzą do wnętrza spokój i ponadczasową, wysublimowaną elegancję.

Livia – klasyczna elegancja
Za inspirację do stworzenia kolekcji posłużył najbardziej szlachetny marmur calacatta. Kolekcja odwołuje się także do kultury antycznej, z całą jej ponadczasową prostotą pozbawioną zbędnej krzykliwości. Elegancką biel płytki bazowej o delikatnym użyleniu można połączyć ze strukturalnymi kaflami o geometrycznym wzorze rombów typu pillow lub bogato zdobionymi insertami mieniącymi się w świetle dzięki zastosowaniu specjalnej granilli. Kolekcję Livia uzupełnią stonowane w formie meble, a charakteru doda czarna, nowoczesna armatura.

Livia – klasyczna elegancja

Livia – klasyczna elegancja

Elementy kolekcji
Kolory: bianco
Powierzchnia: błyszcząca, gładka oraz struktura
Płytka ścienna 25 x 75 cm – cena od: 115,62 zł/m²
Inserto 25 x 75 cm – cena: 83,64 zł/szt.
Listwa dekoracyjna Livia London – cena: 33,21 zł/szt.


Caya – ponadczasowe wzory
Kolekcja Caya nawiązuje do wielowiekowych tradycji krawieckich i hafciarskich. Obejmuje matowe płytki bazowe, które uzupełniają dekoracyjne, strukturalne inserta z ponadczasowymi wzorami krzyżykowego i ażurowego haftu richelieu. Całość utrzymana jest w spokojnych odcieniach bieli i beżu, które stanowią doskonałą bazę do stworzenia przytulnego wnętrza. Jej uzupełnieniem będą drewniane lub białe meble oraz klasyczne dodatki, także w kolorze eleganckiego złota.

Caya – ponadczasowe wzory

Caya – ponadczasowe wzory

Elementy kolekcji
Kolory: bianco, beige
Powierzchnia: gładka oraz struktura
Płytka ścienna 25 x 75 cm – cena od: 115,62 zł/m²
Inserto 25 x 75 cm (4 wzory) – cena: 83,64 zł/szt.


Amelia – lekkość natury
Za inspirację kolekcji posłużyły tropikalne karaibskie lasy, egzotyczne rośliny i zwierzęta. Płytki ścienne w trzech pastelowych barwach bianco, coral oraz blue przywodzące na myśl rajską plażę sprawdzą się jako kolorystyczna baza pomieszczenia. Dopełnieniem kolekcji są szklane inserta z przyciągającą wzrok grafiką przedstawiającą motywy ze świata flory i fauny. Z kolei inserta z efektem lustra stworzone ze szlachetnego połączenia wysokiej jakości surowców wprowadzą do aranżowanego pomieszczenia niekonwencjonalnego wyrazu.
Elementy kolekcji

Amelia – lekkość natury

Amelia – lekkość natury

Kolory: bianco, coral, blue
Powierzchnia: gładka
Płytka ścienna 25 x 75 cm (bianco, blue, coral) – cena: 115,62 zł/m²
Inserto szklane 25 x 75 cm (mix kolorów, 3 wzory) – cena: 66,42 zł/szt.
Inserto szklane 25 x 75 cm (bianco) – cena: 83,64 zł/szt.

Napisz komentarz...