Odkurzacz Hoover H-FREE

Multifunkcyjne pionowe odkurzacze Hoover H-FREE

Bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1 to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną szybko i bez wysiłku zadbać o porządek we własnym domu oraz samochodzie. Marka Hoover wprowadziła na rynek serię odkurzaczy H-FREE, które pomogą uporać się ze sprzątaniem dowolnych powierzchni w domu: dywanów, podłóg, mebli. Są one lekkie, poręczne, bardzo zwinne i zwrotne, a także skuteczne, dzięki zastosowanej w odkurzaczach technologii cyklonowej, która gwarantuje stałą moc ssania, nawet przy dużym zapełnieniu pojemnika.

Multifunkcyjne urządzenie zawsze w zasięgu ręki
Bezprzewodowe odkurzacze pionowe z roku na rok zdobywają nowych zwolenników. Nic w tym dziwnego – przecież każdy pokochałby urządzenie, które przyspieszy i ułatwi mu sprzątanie. Sierść zwierząt na sofach, rozsypane płatki na stole czy kurz w trudno dostępnych miejscach? Dla odkurzaczy z serii H-FREE to nie problem. Zostały one zaprojektowane tak, aby w łatwy sposób zadbać o czystość wszystkich powierzchni w domu. Wyposażenie odkurzaczy w obrotowy korpus pozwoli dotrzeć do nawet najtrudniejszych i najbardziej niedostępnych miejsc, takich jak przestrzeń w narożnikach lub pod meblami. Znajdujący się w zestawie szeroki wybór akcesoriów ułatwi czyszczenie różnych powierzchni i dotarcie do wszelkich zakamarków, pomoże nawet w sprzątaniu wysokich regałów z książkami. Odkurzacze wyposażone są m.in. w zintegrowaną szczotkę, która czyści delikatne powierzchnie czy zanieczyszczenia z blatów kuchennych. Dodatkowa końcówka szczelinowa pozwoli usunąć kurz z ciasnych narożników i listew podłogowych. Dzięki elektroszczotce z podświetleniem LED (3 mocne diody z przodu) pozbędziesz się kurzu nawet z najciemniejszych zakamarków domu. A mini turboszczotkę z pewnością docenią wszyscy właściciele czworonogów. Doskonale sprawdzi się ona w usuwaniu sierści domowych pupili z dywanów i mebli tapicerowanych.

Multifunkcyjne urządzenie zawsze w zasięgu ręki

Lekka konstrukcja
Odkurzacze z serii H-FREE to jedne z najlżejszych odkurzaczy bezprzewodowych na polskim rynku. Niewielka waga około 2,5 kg w zależności od modelu, przekłada się na wysoki komfort obsługi urządzenia. Tak lekkim odkurzaczem znacznie łatwiej jest manewrować i docierać do trudno dostępnych miejsc.

Odkurzacz samochodowy – wygoda w użytkowaniu
Sprzątanie auta, ze względu na ograniczoną możliwość manewrowania w jego wnętrzu, jest często kłopotliwe. Bezprzewodowe odkurzacze H-FREE można w łatwy sposób zmienić w mniejszy odkurzacz ręczny, który z powodzeniem pomoże kierowcom w utrzymaniu czystości w samochodach. Dzięki niewielkim rozmiarom, bardzo poręcznej budowie i dużej ilości akcesoriów, bez trudu dotrze on w nawet najbardziej niedostępne miejsca, pozostawiając samochód czysty i pozbawiony nawet najmniejszych śladów kurzu.

Idealne rozwiązanie dla alergików
Firma Hoover zadbała również o to, aby użytkownicy odkurzacza nie mieli kontaktu z alergenami, nawet w momencie opróżniania pojemnika na kurz. Zapewnia to system One Touch, dzięki któremu łatwo i szybko usuniesz brud z pojemnika, bez zbędnego kontaktu z zanieczyszczeniami.

Hoover HF222MH 011

Wydajność odkurzaczy i ładowanie
Czas pracy odkurzacza bezprzewodowego to jedna z kluczowych cech, na które zwracają uwagę osoby posiadające mieszkania lub domy o większej powierzchni. Odkurzacze marki Hoover wyposażone są w baterię litowo – jonową, dzięki której czas pracy na jednym ładowaniu wynosi do 40 minut, co z pewnością wystarczy do sprzątnięcia większości domów i samochodów. W każdym z modeli znajduje się również wskaźnik informujący o rozładowanej baterii. Po zakończonym odkurzaniu w łatwy sposób można naładować baterię, ponieważ akumulator w odkurzaczach został zaprojektowany tak, aby sprawnie dało się go wypiąć i podłączyć do prądu.

Dostępność i cena:
Bezprzewodowe odkurzacze H-FREE dostępne są w sieci sklepów Media Expert w następujących cenach:
HF122GPT 011 od 529 zł
HF222MH 011 od 642 zł
HF522NPW 011 od 899 zł

HF522NPW 011

Napisz komentarz...