Czyste fugi

Czyste fugi bez wysiłku? Żeby zachowały kolor i świeżość, trzeba je regularnie czyścić

Kawa, wino, błoto, kurz czy inne uporczywe zabrudzenia potrafią zepsuć efekt, który wypracowaliśmy odpowiednio dobierając rodzaj i kolorystykę fug do płytek ceramicznych. Żeby do tego nie dopuścić, trzeba używać sprawdzonych preparatów czyszczących, takich jak ATLAS CZYSTE FUGI.

ATLAS Czyste fugiW procesie projektowania wnętrz, tarasów czy balkonów każde, nawet najmniej rzucające się w oczy detale, mają niebagatelne znaczenie. Źle dobrany szczegół potrafi zepsuć efekt, nad którym tak ciężko pracowaliśmy. Przykład? Fuga, która powinna być idealnie dopasowana do wybranych przez nas płytek. Ale dobór jej rodzaju oraz koloru nie wystarczy, żeby pożądany efekt utrzymał się na lata. Powód jest prozaiczny. Fugi się po prostu brudzą.

Czystość bez obaw o uszkodzenie spoin
Regularne czyszczenie spoin niesie za sobą ryzyko ich uszkodzenia. Czynność tę warto wykonać profesjonalnym preparatem, pochodzącym od renomowanego producenta. Takim jak ATLAS CZYSTE FUGI. Jest on rekomendowany do regularnego czyszczenia powierzchni fug cementowych z typowych zabrudzeń użytkowych. Chodzi o błoto, kurz, ślady butów i opon, kawę oraz wino.

Woda, preparat, gąbka
Korzystanie z preparatu nie nastręcza żadnych trudności. Jest banalnie proste. Najpierw czyszczoną spoinę należy zwilżyć wodą. Następnie, za pomocą atomizera, trzeba nanieść preparat na zabrudzone miejsca i pozostawić na kilka minut, żeby zaczął działać. Po tym czasie można już zabrać się za usuwanie zabrudzeń. Najlepiej użyć do tego gąbki, ściereczki lub szczoteczki. Oczyszczoną z zabrudzeń powierzchnię należy dokładnie przemyć czystą wodą. I… tyle! Tak wyczyszczone spoiny są idealnie przygotowane do impregnacji. Doskonale nada się do tego ATLAS IMPREGNAT DO FUG I PŁYTEK.

Dzięki wyjątkowej formule ATLAS CZYSTE FUGI nie doprowadza on pękania i zmiękczania spoin. I co najważniejsze – jest niezwykle skuteczny w pozbywaniu się zabrudzeń! ATLAS CZYSTE FUGI można stosować zarówno wewnątrz budynków (np. w łazienkach, kuchniach, korytarzach), jak i na zewnątrz (tarasy, balkony), na ściany, jak i podłogi.

ATLAS CZYSTE FUGI jest dostępny w wygodnym opakowaniu z atomizerem o pojemności 0,5 litra. Więcej informacji na temat produktu znaleźć można na stronie internetowej www.atlas.com.pl.

Napisz komentarz...