Philips Hue

Philips Hue wprowadza nowe źródła światła, oprawy oświetleniowe i zmodernizowane lampy

Firma Signify (Philips Lighting) światowy lider branży oświetleniowej, zapowiedziała gamę nowych i zmodernizowanych produktów Philips Hue. Jest to nowa seria świateł, które całkowicie zmieniają wrażenia podczas wykonywania czynności, umożliwiając podświetlenie i wyróżnianie określonych obiektów, czyniąc inteligentne oświetlenie jeszcze bardziej dostępnym. Oferta nowych i zmodernizowanych produktów obejmuje standardowe źródło światła o większej jasności, nową rodzinę opraw sufitowych do pomieszczeń, nową wersję taśmy LED Philips Hue, zmodernizowaną lampę Philips Hue Bloom, a także nowe produkty z linii opraw oświetleniowych do pomieszczeń Philips Hue White Ambiance z obsługą Bluetooth.

Nowe, niezwykle mocne źródło światła Philips Hue White E27 umożliwia oświetlenie całego pomieszczenia dzięki wysokiej jasności wynoszącej 1 600 lumenów (czyli takiej, jak w tradycyjnej żarówce 100 W). Jest to idealne źródło światła do odpowiedniego oświetlenia kuchni podczas gotowania, ale oferuje także opcję bezprzewodowego przyciemniania, co pozwala stworzyć idealną atmosferę podczas obiadu. Nowe źródło światła E27 jest również doskonałe do oświetlania obszarów funkcyjnych, takich jak garaż, gdzie można ustawić ją tak, by światło witało użytkownika po powrocie do domu.

Philips Hue Centris to jedyna w swoim rodzaju, innowacyjna rodzina białych i kolorowych sufitowych lamp punktowych LED zaprojektowanych tak, by rzucać niezwykle mocne światło. Rozproszone światło sufitowe oświetla całe pomieszczenie, a regulowane, skupiające światło lampy akcentujące służą do podświetlania przedmiotów. Każda lampa posiada niezależną regulację i sterowanie, a światła punktowe – dzięki możliwości obrotu o 350 stopni – pozwalają na ich łatwe ustawienie w odpowiedniej pozycji.

Philips Hue Centris

Taśmę LED Philips Hue Lightstrip Plus od zawsze można było dostosowywać do własnych potrzeb – przedłużać lub skracać tak, aby osiągnąć idealny rozmiar. Teraz jednak została ulepszona i pozwala na ponowne wykorzystanie odciętych elementów lub łączenie taśm ze sobą za pomocą zawartego w zestawie złącza. Ponadto nowa taśma Hue obsługuje teraz Bluetooth, dzięki czemu jest łatwa w instalacji i eksploatacji, nawet dla użytkowników, którzy nie mają doświadczenia z systemem Philips Hue i nie posiadają mostka.

Philips Hue Lightstrip

Kolejny produkt to wyróżniająca się charakterystycznym wzornictwem lampa biurkowa Philips Hue Bloom – teraz oferuje ona bardziej intensywne kolory oraz zwiększoną jasność białego światła (do 500 lumenów). Ponadto idealnie współgra ona teraz z pozostałymi produktami z linii Hue – temperaturę kolorów ustawić można od ciepłej bieli (2 000 K) do chłodnego światła dziennego (6 500 K). Nowa wersja lampy obsługuje Bluetooth, dzięki czemu można korzystać z niej natychmiast po podłączeniu, co sprawia, że jest ona idealnym punktem startowym dla użytkowników, którzy chcą wypróbować system inteligentnego oświetlenia Philips Hue. Nowoczesne wzornictwo i niewielkie rozmiary sprawiają, że lampa Hue Bloom to świetne uzupełnienie dowolnego pomieszczenia,
dzięki któremu użytkownicy mogą bawić się światłem, malować ściany milionami kolorów i stworzyć idealną atmosferę na każdą okazję. Nową lampę Bloom można również przyciemnić do minimalnego poziomu poniżej 1%, dzięki czemu sprawdza się idealnie jako lampka nocna.

Philips Hue Bloom

Aby jeszcze bardziej zwiększyć wygodę korzystania z inteligentnego oświetlenia i ułatwić użytkownikom stworzenie odpowiedniej atmosfery za pomocą światła, firma Signify wprowadza również zmodernizowaną ofertę opraw do pomieszczeń Philips Hue White Ambiance z obsługą Bluetooth. Linia obejmuje lampy punktowe, sufitowe i ścienne, jak również oprawy wiszące, lampy biurkowe i panelowe.

Philips Hue E27 (od połowy czerwca 2020)
Cena: 115 PLN
Sufitowa lampa punktowa Philips Hue Centris (w wersji czarnej i białej)
Cena: od 1 285 do 2 070 PLN (cztery rozmiary)
Lampa biurkowa Philips Hue Bloom (od połowy czerwca w UE)
Cena: 365 PLN (w wersji czarnej i białej)
Taśma LED Philips Hue Lightstrip Plus (od połowy czerwca w UE)
Cena: 365 PLN za 2 m oraz 115 PLN za 1 m

Philips Hue

Napisz komentarz...