Essenza Pro White

Essenza Pro White – nowy biały wariant kabiny prysznicowej Radaway

Eleganckie, stonowane i subtelne. Takie są nowe modele należące do kolekcji Essenza Pro White marki Radaway. Charakterystyczne białe okucia delikatnie podkreślają wystój wnętrza i dodają mu świeżości.

Seria Essenza Pro dostępna była dotychczas w trzech kolorach: chrom, czarnym oraz złotym. Teraz do oferty dołączyła jej nowa i dopracowana w każdym szczególe biała odsłona. Charakteryzuje się prostotą i lekkością, a ogromnym jej atutem jest możliwość dopasowania do każdej sytuacji projektowej.

Kolekcja Essensa Pro White to cztery modele kabin (PDD, KDJ, KDD, Walk-in), drzwi wnękowe (DWJ) oraz dwa modele parawanów (PNJ II, PND II). Wszystkie produkty wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 6 mm, które można zamontować do ściany za pomocą systemu klamer oraz profili doszczelniających w przypadku nierównych ścian. Dzięki nim modele stają się lżejsze optycznie i nie przytłaczają wnętrza.

– Nowy kolor kolekcji powstał z myślą o osobach, które cenią minimalizm i uniwersalność. Biel nadaje wnętrzu przestronności, dodaje mu klasy i sprawdzi się w każdej łazience – małej i dużej. Z kolei jakość wykonania gwarantuje wygodę i zadowolenie z zakupu na wiele lat – mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

Komfort użytkowania dodatkowo zapewniają ułatwiające czyszczenie zawiasy zlicowane z taflą szkła oraz szyba pokryta powłoką hydrofobową EasyClean. Produkty z nowej kolekcji dostępne są w programie „Na miarę” umożliwiającym dopasowanie wymiarów do indywidualnych potrzeb, jak również w usłudze laserowego grawerowania, dzięki której mogą stać się unikalną ozdobą łazienki. W przypadku niektórych modeli istnieje możliwość zamówienia relingowego wieszaka na ręcznik, dzięki któremu użytkowanie z produktów będzie jeszcze wygodniejsze.

Essensa Pro White

Essensa Pro White

Essenza Pro White

Napisz komentarz...