Drewniane motywy w przytulnym wnętrzu

Jak w łatwy sposób możemy ocieplić wnętrze i sprawić, by stało się naszą prywatną strefą relaksu? Dodajmy elementy inspirowane przyrodą! Doskonale sprawdzą się tu płytki ceramiczne o wyglądzie naturalnego drewna, które od jakiegoś czasu są jednym z najmodniejszych elementów we wnętrzach. Właśnie taką koncepcję zaproponowali projektanci marki Villeroy & Boch, tworząc kolekcję Oak Park. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie trwałość wysokiej jakości ceramiki i nie chcą przejmować się zabiegami pielęgnacyjnymi, których wymaga drewno.

Kolekcja Oak Park marki Villeroy&Boch to wyjątkowy koncept łączący inspiracje naturalnym drewnem z trwałością gresu porcelanowego. Pozwala on nam stworzyć ponadczasowe, eleganckie wnętrze z wykorzystaniem elementów inspirowanych przyrodą. Płytki z tej nieszablonowej kolekcji do złudzenia przypominają naturalne drewno, mogą więc wyraźnie ocieplić przestrzeń salonu, sypialni lub łazienki. Idealnie sprawdzą się również jako baza dla wystroju hotelu lub gabinetu odnowy biologicznej. Ich duża trwałość oraz wysoka jakość wykończenia sprawią, że przez lata będą prezentować się nienagannie – bez dużego wysiłku i skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych.

Oak Park

Największe płytki, jakie znajdziemy w kolekcji Oak Park marki Villeroy & Boch, to elementy podłogowe o wymiarach 30 x 120 cm w aż sześciu wersjach kolorystycznych – najjaśniejszych farina i crema, ciemniejszych chalete i brandy oraz najbardziej zdecydowanych cacao i caviar. Projektanci zaproponowali również wariant imitujący węższe deski o wymiarach 20 x 120 cm w tych samych odcieniach. W kolekcji znajdziemy także dwa rodzaje mozaiki we wszystkich kolorach płytek podstawowych – złożoną z prostokątów o wymiarach 2,5 x 15 cm lub z kwadratów o wymiarach 7,5 x 7,5 cm. Doskonale sprawdzą się one jako pokrycie wanny lub ściany pod prysznicem z odpływem liniowym. W serii Oak Park dostępne są także listwy przypodłogowe o wymiarach 7,5 x 120 cm. Wszystkie płytki z kolekcji posiadają właściwości antypoślizgowe klasy R9. Dodatkowo każdy wariant płytek jest wyposażony w wykończenie vilbostoneplus, dzięki czemu są one łatwe w pielęgnacji, ponieważ brud nie wnika w strukturę płytki. Takie rozwiązanie sprawia, że elementy wykonane z gresu porcelanowego będą służyć nam znacznie dłużej od naturalnego drewna, nie tracąc przy tym walorów estetycznych. Co więcej – płytki gresowe przewodzą ciepło lepiej niż drewno – sprawdzą się więc doskonale przy ogrzewaniu podłogowym. Płytki z kolekcji Oak Park dostępne są także w wersji outdoor do użytku na zewnątrz w rozmiarze 40 x 120 cm i czterech wersjach kolorystycznych – crema, chalete, brandy oraz cacao.

Oak Park

Oak Park

Oak Park Outdoor

Oak Park
Płytki podłogowe

Materiał: nieszkliwiony gres porcelanowy
Formaty: 30 x 120 cm, 20 x 120 cm, 2,5 x 15 cm, 7,5 x 7,5 cm
Wykończenie: matowe, reliefowe, vilbostoneplus, struktura naturalnego drewna
Kolory: Chalete, Brandy, Cacao, Caviar, Crema, Farina

Listwa przypodłogowa
Materiał: nieszkliwiony gres porcelanowy
Formaty: 7,5 x 120 cm
Wykończenie: matowe, reliefowe, vilbostoneplus

Płytki outdoor
Materiał: nieszkliwiony gres porcelanowy
Formaty: 40 x 120 cm
Wykończenie: matowe, reliefowe, vilbostoneplus, struktura naturalnego drewna
Kolory: Chalete, Brandy, Cacao, Crema

Napisz komentarz...