Roca Cratos z Senceramic

Rewolucja w brodzikach Cratos z Senceramic, najbardziej higienicznego materiału ceramicznego.

Ceramika sanitarna to jeden z najbardziej ekologicznych materiałów, z którego firma Roca produkuje wyposażenie łazienkowe od dziesiątek lat. Mimo to wciąż pracujemy nad tym, aby go udoskonalić. Dzięki temu powstają coraz ciekawsze, nowe modele takie jak brodziki Cratos, które zachwycają niepowtarzalnym wyglądem i są bezpieczne, dzięki fakturze antypoślizgowej.

Brodziki Cratos są bardzo trwałe i mogą mieć duże rozmiary, aż po 1800×800 mm. Nowa ceramika pozwala tworzyć cienkie modele, które mogą być zlicowane z podłogą. Niski brodzik optycznie powiększa łazienkę i podnosi komfort użytkowania. Ponadto powierzchnia brodzika jest przyjemna w dotyku i miła dla stóp.

Formuła ceramiki Senceramic® zakłada, że materiał ma być jeszcze bardziej higieniczny i dlatego zredukowane do minimum są pory. Dzięki temu nie gromadzi się w nich brud, zapewniony jest wyższy poziom higieny i ułatwione jest czyszczenie łazienki. Ze względu na wyjątkową wytrzymałość produktów Cratos, nawet kontakt z silniejszymi detergentami ich nie niszczy, a konserwacja nie stanowi problemu.

Ceramiki Senceramic

Brodziki dostępne są w 5 modnych kolorach zgodnie z najnowszymi trendami. Można dobrać do swojej wymarzonej aranżacji następujące wykończenia: biały mat, lśniący perłowy, beżowy, ciemny onyks lub nastrojowy kawowy. Kolory w połączeniu z oryginalną, tłoczoną powierzchnią materiału Senceramic® i osłoną syfonu w kolorze brodzika stanowią wyjątkową propozycję. Brodziki świetnie komponują się z kabiną prysznicową z serii Area.

Senceramic\\

Roca Polska

Napisz komentarz...