Postaw na kolor w łazience - antracyt

Postaw na kolor w łazience – antracyt

Przyzwyczailiśmy się, że łazienka i jej wyposażenie powinny być białe. Barwa może pojawić się w różnej postaci – od najczęściej wybieranej ceramiki sanitarnej, po umywalki i brodziki. Biel cieszy się dużą popularnością, jednak przywiązanie do tradycji zdaje się słabnąć w ostatnim czasie. W roku 2020 kolory na dobre zagościły w łazience.

Modne umywalki
Jeśli chcemy wprowadzić do pomieszczenia powiew świeżego design’u, warto postawić na umywalkę ceramiczną w niestandardowej barwie. Wolnostojąca umywalka z kolekcji Tess w kolorze antracyt to doskonałe rozwiązanie do modnej łazienki.

Odcienie szarości współgrają z wieloma innymi kolorami. Szarość stanowi idealne dopełnienie zarówno dla stonowanych, jak i wyrazistych aranżacji. Ponadto powszechnie uważa się, że szary, ze względu na łatwość utrzymania w czystości, jest niezwykle wygodnym kolorem. Cienki rant nadaje umywalce lekkości, czyniąc ją również elementem dekoracyjnym wnętrza.

Modne umywalki

Idealny mebel do umywalki
Wyjątkowy kolor umywalki można jeszcze bardziej uwypuklić stosując pasujący do niej mebel – konsolę łazienkową. Antracyt będzie się doskonale komponować z drewnianym, dębowym blatem, jak i kamiennym w stylu Terazzo. Efektowność duetu wzmocnimy wysoką baterią i eleganckim syfonem. Konsola podumywalkowa jest nie tylko wygodna i wytrzymała, ale też nadaje wnętrzu charakteru. Nietuzinkowy design zachwyci miłośników klasyki, jak i fanów nowoczesnych aranżacji.

Kolorowe miski WC
Ciekawą propozycją, która doda aranżacji naszej łazienki ciekawy i oryginalny wygląd, jest miska WC z kolekcji Peonia Zero. Ze względu na owalny kształt i stosunkowo małe gabaryty zalecana jest w szczególności do małych łazienek. Przestrzeń można uzupełnić o bidet w tym samym odcieniu. Głęboka szarość ceramiki i obłe linie przełamują tradycyjne rozwiązania stosowane we wzornictwie urządzeń sanitarnych. Ceniących sobie higienę w łazience ucieszy fakt, że miska jest pozbawiona rantów i zagłębień, w których mogłyby się gromadzić bakterie.

Postaw na kolor w łazience - antracyt

Kolorowa ceramika to dla wielu Klientów wciąż wybór kontrowersyjny, warto jednak puścić wodze fantazji, by uzyskać w pomieszczeniu niepowtarzalny efekt stylistyczny.

Napisz komentarz...