PRIME BICOLOR

Niepowtarzalny i wyjątkowy PRIME BICOLOR

Nowy zlewozmywak Prime Bicolor to pierwsze na świecie połączenie dwóch pięknych i naturalnych odcieni granitu, wydobywanych z naturalnego złoża, zlokalizowanego 100 metrów pod ziemią. Wychodząc poza schemat myślenia o zlewozmywakach, firma Deante zaproponowała zaskakujące połączenie dwóch odcieni granitu w różnych konfiguracjach. Ich zestawienie daje niezwykły efekt stylistyczny i wnosi powiew świeżości do kuchni. Komora zlewozmywaka wykonana jest z jednego rodzaju granitu, a jego górna część, zwana ociekaczem, z innego.

Do wyboru mamy cztery klasycznie modne barwy: alabastrową biel, grafitową czerń, głęboki antracyt i betonową szarość. Prawdziwą „kuchenną rewolucją” jest hydrofobowość użytego w produkcji granitu. Jest to, inaczej mówiąc, odpychanie cząsteczek wody, dzięki czemu płyny – takie jak soki, herbata czy kawa – szybko spływają po powierzchni, nie barwiąc jej. To dożywotnia cecha materiału, więc w odróżnieniu od powłok stosowanych przez inne firmy, nie ściera się i nie wymaga uzupełniania. Kolejnym udogodnieniem są właściwości antybakteryjne, które zlewozmywak zawdzięcza dodatkowi jonów srebra. Ich zadaniem jest ochrona przed rozwojem zarazków na powierzchni, co jest bardzo ważne dla utrzymania w kuchni higieny i czystości. Ta właściwość również jest trwała i niezmienna przez wszystkie lata użytkowania zlewozmywaka.

Zlewozmywak Prime Bicolor

Podczas prac nad nowym projektem położyliśmy także nacisk na funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Dlatego zlewozmywaki Prime Bicolor są wytrzymałe, odporne na zadrapania, uderzenia oraz temperaturę do 280°C. Ich kształt także nie jest przypadkowy. Górna część ma aerodynamiczny kształt, z wyrazistymi, ostrymi liniami. Wyjątkowo duża i głęboka komora (40 x 40 x 22 cm) pomieści nawet wysokie naczynia i pozwoli ukryć je przed wzrokiem niezapowiedzianych gości. Dla jeszcze większego komfortu użytkowników w komplecie zamieszczono gotowy do montażu osprzęt typu „space saver”, pozwalający na efektywne wykorzystanie miejsca w szafce pod zlewozmywakiem. Na uwagę zasługuje fakt, że zlewozmywaki granitowe Deante są produkowane w całości w Polsce, co daje pewność zachowania najwyższych standardów wykonania i kontroli jakości.

www.deante.pl

Napisz komentarz...