Roca Gap umywalka nablatowa

Seria Gap wciąż zaskakuje. Teraz w kolekcji nowe umywalki nablatowe.

Od lat seria GAP zachwyca polski rynek, w szczególności miska wc Rimless. Teraz została poszerzona o modne umywalki nablatowe w wielu funkcjonalnych opcjach. Bogata gama nowych w ofercie umywalek nablatowych Gap oferuje geometryczne kształty na bazie okręgu, kwadratu, prostokąta i w wersji owalnej. Umywalki mają subtelny kształt przez cienkie ścianki. Świetnie wygadają w połączeniu z meblami lub blatem z różnych materiałów.

Roca Gap

Umywalki są dostępne w dwóch wersjach z półeczką na baterię lub bez. Wersja z półeczką daje możliwość odkładania przyborów łazienkowych np. pasty, mydła i innych drobiazgów łazienkowych. Natomiast wersja bez półki tworzy elegancką całość z wysoką baterią sztorcową.

To nowoczesna propozycja, która łączy subtelność z elegancją, przyciąga uwagę, niejednokrotnie ze względu na sam materiał, z którego jest wykonana, ale też przez kompozycję z modnym blatem czy meblem. Umywalki mają różne rozmiary od 39 cm po 60 cm, dlatego świetnie się sprawdzą zarówno w małej łazience jak i stworzą nastrój w większej przestrzeni, także w opcji dla dwojga.

Roca Gap

Roca Polska

Napisz komentarz...