Piekarnik gazowy SOLGAZ – innowacyjny sprzęt dla lepszego smaku potraw

Piekarnik gazowy SOLGAZ – innowacyjny sprzęt dla lepszego smaku potraw

Piekarnik gazowy SPG-67 to wyjątkowe rozwiązanie polskiego producenta innowacyjnego sprzętu AGD – firmy SOLGAZ. Nowoczesny piekarnik wyróżnia funkcja termoobiegu oraz umiejscowienie palników zarówno na dole, jak i góry, co umożliwia równomierne przygotowanie dań na słodko i na słono.

Piekarniki gazowe to popularne rozwiązanie, które od lat cieszy się popularnością użytkowników. Zasilane gazem, będącym najtańszym paliwem, generują spore oszczędności, gwarantując ekonomiczność oraz wygodę eksploatacji. Firma SOLGAZ opracowała bezpieczne i nowoczesne urządzenie, które zapewnia wysoką funkcjonalność i nowoczesny design, stanowiąc możliwość ciekawego wyposażenia kuchni.

Piekarnik gazowy 2.0
Innowacją, która została zastosowana przez SOLGAZ w piekarniku gazowym SPG-67, jest nietypowy montaż dysz doprowadzających gaz. Dzięki tej nowej metodzie, płomień znajduje się zarówno w dolnej, jak i w górnej części urządzenia, jednak w jednym momencie dysze mogą działać tylko z jednej strony, dlatego należy ręcznie wybrać program, według którego chcemy przygotować danie. Jest to rozwiązanie umożliwiające równomierne przygotowanie potrawy, która będzie właściwie dopieczona z obu stron.

Kolejną innowacją zastosowaną w piekarniku gazowym SOLGAZ jest funkcja termoobiegu. Jest to rzadko stosowane przez innych producentów piekarników gazowych rozwiązanie, które wpływa na równomierne rozprowadzenie ciepła w piekarniku. Za tę czynność odpowiada wbudowany w tylnej części urządzenia wentylator. Termoobieg to funkcja pieczenia potraw z zachowaniem równomiernej temperatury we wszystkich częściach urządzenia, która jest niezwykle przydatna podczas przygotowywania ciast, pizzy czy różnych rodzajów mięs, w przypadku których ważne jest zachowanie balansu pomiędzy chrupiącym wierzchem a soczystym środkiem. Podczas pieczenia lub wypiekania z pomocą termoobiegu, użytkownik może ustawić płomień dolny.

Piekarnik gazowy SOLGAZ ma także wbudowany minutnik, dzięki któremu użytkownik nie musi czuwać przy zegarku. Po upływnie wybranego czasu piekarnik powiadomi nas o tym sygnałem dźwiękowym. Piekarnik gazowego SPG-67 firmy SOLGAZ wyposażony został w ruszt i uchwyt do blachy, ale także nowoczesny rożen obrotowy, który idealnie sprawdzi się w przypadku pieczenia drobiu. Możliwość przygotowania chrupiącego i soczystego mięsa w domowych warunkach to zdecydowany atut nowego piekarnika firmy SOLGAZ.

Piekarnik gazowy SPG-67
Piekarnik gazowy SPG-67
Fot. SOLGAZ

Design na poziomie
Firma SOLGAZ z ogromną starannością podchodzi do wykończenia i estetyki swoich rozwiązań. Nowy piekarnik gazowy został tak opracowany, by gwarantować wyjątkowy design i harmonijne połączenie z innymi produktami z oferty – na przykład płytą kuchenną gaz-pod-szkłem i okapem. Producent stworzył czarny piekarnik gazowy z eleganckim obramowaniem w kolorze inox. Piekarnik SPG-67 do zabudowy od SOLGAZ ma standardowe wymiary 595x595x545 mm. Jego pojemność wynosi 67 litrów, dlatego urządzenie idealnie sprawdzi się w wielu kuchennych projektach. Nowoczesny design piekarnika sprawia, że wpisze się on w wystrój kuchni urządzonych w stylu nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym czy glamour.
Nowy piekarnik gazowy SPG-67 od SOLGAZ to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje łatwość przyrządzania potraw, nowoczesny design i ekonomiczną eksploatację. Producent wyposażył rozwiązanie w nietypowe dla tej kategorii produktu funkcjonalności – dysze zamontowane u góry i na dole oraz opcję pieczenia w termoobiegu.

Przykładowa wycena:
Piekarnik gazowy SPG-67 do zabudowy, 595x595x545 mm – 1 590 zł

SOLGAZ

Napisz komentarz...