Najnowsza kolekcja mebli dziecięcych Swing

Najnowsza kolekcja mebli dziecięcych Swing – uniwersalny przepis na wyjątkowe wnętrze Twoich pociech!

Pinio, czyli miejsce, w którym łączą̨ się̨ rewolucyjne rozwiązania w meblarstwie dziecięcym z najlepszym designem i zrozumieniem dla potrzeb dzieci. To cechy, które towarzyszą również najnowszej kolekcji marki, Swing.

Swing to kolekcja inspirowana stylem retro, który obecnie podbija serca miłośników designu. Powrót do form sprzed lat i połączenie ich z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi nadał meblom zupełnie nowego wymiaru. Najnowsza kolekcja marki Pinio to meble zaprojektowane z myślą o najmłodszych, ale nie tylko. Meble rosną wraz z dzieckiem, dlatego z pewnością posłużą przez lata również nastolatkom, a nawet dorosłym.

W kolekcji Swing znajdziemy łóżeczka dziecięce, łóżko, szafy, pojemne komody, biurko, regał… Meble pomogą̨ wyposażyć pokój dziecka od A do Z i zapewnią wysoką funkcjonalność w estetycznej formie. Wszystko to zamknięte w nowoczesnej, niestosowanej wcześniej, dużej bryle, która pozwala na piękne i funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni – co ciekawe, nie tylko tej dziecięcej.

Nowe, nieszablonowe podejście do tworzenia mebli dziecięcych pozwoliło stworzyć urokliwą kolekcję w stylu retro, która charakteryzuje się dużą ilością funkcjonalnych rozwiązań. Szeroki regał czy komoda wyposażona zarówno w drzwi, jak i pojemne szuflady to zaledwie początek historii Swing.

Skandynawskie korzenie w stylu retro
Białe meble Swing nawiązują do stylu skandynawskiego, jednak mają w sobie nieoczywiste rozwiązania. Jednym z nich jest zastosowanie drewnianych, pochylonych nóżek, czyli nawiązanie do stylu lat 60’. Ten motyw towarzyszy wszystkim meblom w kolekcji, a tym samym nadaje im wyjątkowego charakteru.

Najwyższą̨ jakość mebli zapewnia m.in. wykorzystanie nowoczesnej technologii bez spoinowego oklejania. Metoda oklejania mebli dzięki laserom umożliwia stworzenie bryły bez widocznych fug, a więc unikając nieestetycznych łączeń. Metoda zapewnia także wodoodporność łączenia.

Kolekcja Swing pozwoli zaprojektować pokój zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Meble z tej serii będą̨ również̇ dobrym pomysłem na pokój dla rodzeństwa ze względu na uniwersalną formę̨ i kolorystykę, a także sporą pojemność szaf i komód. Połączenie bieli z jasnym drewnem bukowym stanowi idealną bazę̨ do stworzenia wyjątkowej, ciepłej przestrzeni, w której każde dziecko będzie mogło poczuć się bezpiecznie.

Dlaczego Pinio?
Polska marka Pinio to część firmy Drewnostyl, która tworzy meble dla dzieci i nastolatków już prawie od 30 lat! Doświadczenie i zamiłowanie do najlepszego designu i naturalnych, najlepszych jakościowo mebli owocuje licznymi nagrodami i zaufaniem klientów. Firma Pinio otrzymała tytuł Eksportera roku, a wszystko dzięki zaangażowaniu i rozumieniu potrzeb rodziców i ich pociech. Marka wciąż idzie do przodu i sięga po nowe rozwiązania, aby dzieci mogły czuć się bezpiecznie i przytulnie w swojej przestrzeni. Szeroki asortyment umożliwia klientom firmy zaaranżowanie całego wnętrza i nadanie mu charakteru dzięki dodatkom i urokliwym tekstyliom.

Pinio to bezpieczeństwo i przestrzeń na rozwój wyobraźni i kreatywności najmłodszych.

Więcej www.pinio.com.pl

Napisz komentarz...