Wygoda i oszczędność: nowe pralki Samsung AI Control

Wygoda i oszczędność: nowe pralki Samsung AI Control

Coraz częściej szukamy rozwiązań, które ułatwią i przyspieszą codzienne obowiązki, na które nie chcemy tracić czasu. Oczekujemy, że dzięki wsparciu technologii ich wykonywanie będzie wygodne, proste i intuicyjne. To wszystko, a także o wiele więcej, oferują nowe pralki Samsung AI Control wyposażone w szereg technologii i funkcji dla wygody użytkownika.

Pierz inteligentnie i wygodnie
Inteligentne technologie zapewniają niespotykaną dotąd wygodę obsługi urządzeń. Nowe pralki Samsung AI Control zapamiętują najczęściej wybierane programy i ustawienia, aby później rekomendować je automatycznie – nie musimy więc za każdym razem ustawiać parametrów od nowa. Wygodnej automatyzacji podlega także wybór programu suszenia, ponieważ panel AI Control umożliwia współpracę pralki z suszarką. Co więcej, panel AI został połączony z aplikacją SmartThings za pomocą której możemy zdalnie włączyć i wyłączyć urządzenie oraz dostosować odpowiednie ustawienia. To pozwala nam lepiej zarządzać czasem w ciągu dnia i planować domowe obowiązki.

Pralka Samsung AI Control

Podczas codziennego prania ciężko jest czasem zadecydować o właściwych parametrach prania, a przecież zawsze chcielibyśmy, aby zużycie środków piorących, a także wody i energii było optymalne. Ten problem rozwiązuje Program Pranie Optymalne AI, który za pomocą specjalnych czujników dostosuje długość programu, potrzebną ilość wody oraz detergentu do wagi i stopnia zabrudzenia pranych rzeczy. My już nie musimy się martwić o to, czy wybraliśmy odpowiedni program i zastanawiać się, czy dobrze odmierzyliśmy ilość płynu do prania. Program Pranie Optymalne AI pozwala zoptymalizować zużycie detergentów oraz wody z korzyścią dla środowiska i naszych ubrań.

Korzystaj z energooszczędnych technologii
Mamy świadomość, że zużywając mniej wody i energii zmniejszamy swój negatywny wpływ na środowisko naturalne. Inteligentne technologie Samsung adresują wszystkie potrzeby użytkowników poszukujących funkcjonalnych urządzeń ułatwiających życie, ale także nieobojętnych na kwestie ekologii. Warto zdać sobie sprawę z tego, że aż do 75% energii zużywanej podczas cyklu prania z ustawieniem wysokiej temperatury zostaje wykorzystywane tylko do podgrzania wody. Zmniejszenie temperatury prania pozwoli oszczędzić energię, ale czy efekty prania nadal będą zadowalające? Dzięki technologii Samsung EcoBubble nie musisz się o to martwić, ponieważ uporczywe zabrudzenia są usuwane już w 15°C. Jak to działa? EcoBubble rozpuszcza detergent i miesza go z powietrzem i wodą. W ten sposób tworzy się aktywna piana, która dokładnie przenika włókna tkaniny od początku cyklu prania pozostawiając ubrania perfekcyjnie czyste. Delikatność działania EcoBubble oznacza bezpieczeństwo dla ubrań, dzięki czemu możesz zapomnieć o praniu ręcznym.

Kolejnym wygodnym rozwiązaniem jest QuickDrive – skraca czas trwania cyklu nawet o 50%, a zużycie energii nawet o 20% z zachowaniem pełnej skuteczności prania. To oznacza, że w tym samym czasie możemy przeprowadzić aż dwa pełne cykle prania.

Oszczędzaj i dbaj o komfort
Znajdujemy zapomnianą koszulę lub spodnie, które planowaliśmy uprać, a pranie już się rozpoczęło? Ustawienie kolejnego cyklu, specjalnie dla danej rzeczy, nie będzie zbyt ekologicznym posunięciem, a pranie ręczne nie wchodzi w grę. Na szczęście dzięki technologii Samsung, zamiast czekać na zakończenie cyklu prania, możemy dodać ubrania w jego trakcie korzystając z dodatkowych drzwi AddWash. To rozwiązanie czyni sprzęt niezwykle wygodnym i praktycznym w codziennym użytkowaniu, przy czym sprawdzi się również jeśli zechcemy jedynie wypłukać i odwirować rzeczy wyprane ręcznie. W takiej sytuacji po prostu dodajemy je do prania pod koniec trwającego cyklu.

Pralka Samsung AI Control

Promocja Samsung ze zwrotem aż do 500 zł
Teraz, stawiając na inteligentne technologie, możesz otrzymać aż do 500 zł zwrotu na konto! Wystarczy, że dokonasz zakupu wybranej inteligentnej pralki lub pralko-suszarki Samsung AI Control w okresie trwania promocji. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej www.pralki.samsung.pl, nie później niż do 21 dni od dokonania zakupu, oraz pozostawienie opinii o produkcie. Promocja trwa od 15.04 do 31.05.2021 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty.

Szczegółowe warunki promocji (w tym lista modeli biorących udział w promocji), dostępne są w regulaminie na stronie www.aicontrol.samsung.pl

Napisz komentarz...