ELABRICK

ELABRICK – nowa marka mineralnych płytek klinkierowych już dostępna!

Firma Elastolith wprowadza na polski rynek nową markę mineralnych płytek klinkierowych. Pro-dukty sygnowane logo ELABRICK przeznaczone są dla segmentu DIY. Pod marką ELABRICK dostęp-nych jest aż 30 unikalnych modeli płytek o szerokiej palecie barw oraz 7 kolorów fugi, dzięki któ-rym stworzymy niepowtarzalne klinkierowe elewacje oraz w piękny sposób wykończymy wnętrza.

Od niemal 60 lat firma Elastolith tworzy najlepsze jakościowo systemy płytek klinkierowych, które stosuje się w nowoczesnym budownictwie i podczas renowacji. Płytki, do tej pory dostępne na polskim rynku pod marką ELASTOLITH, są szeroko wykorzystywane przez projektantów, architek-tów, deweloperów, a także stosowane przez wykonawców, domowych majsterkowiczów oraz inwestorów indywidualnych, którzy szczególnie doceniają możliwość samodzielnego i bezproble-mowego wykorzystania mineralnych płytek klinkierowych na elewacji i we wnętrzach. To właśnie z myślą o nich została wprowadzona na rynek nowa marka ELABRICK.

Płytki Elabrick w kolorze Bretagne
Płytki Elabrick w kolorze Bretagne
Fot. Elastolith/Elabrick

Płytki klinkierowe ELABRICK wytwarzane są w Haaksbergen w tej samej holenderskiej manufaktu-rze, co inne rozwiązania firmy Elastolith. Są produkowane z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych materiałów: piasku kwarcowego, żywic oraz barwników powstających na bazie naturalnych tlenków żelaza. Do wyboru mamy 30 unikalnych modeli płytek o szerokiej palecie barw oraz 7 kolorów fugi, będącej jednocześnie klejem. Niepowtarzalną fakturę każdej płytki zapewnia ręczna produkcja.

Z płytkami klinkierowymi ELABRICK szybko i samodzielnie stworzymy ceglaną ścianę lub fasadę – bez konieczności stawiania dodatkowych podkonstrukcji czy zakupu profesjonalnych narzędzi. To rozwiązanie, przeznaczone do zastosowania na ścianach zewnętrznych i wewnętrznych, sprawdzi się również w narożnikach i na łukach, zapewniając świetny efekt wizualny ze względu na możliwość samodzielnego docinania i doginania płytek.

Płytki Elabrick w kolorze Corsica
Płytki Elabrick w kolorze Corsica
Fot. Elastolith/Elabrick

Płytki ELABRICK nie wymagają impregnacji i fugowania. Są odporne na uderzenia, promieniowanie UV, wodę i zmienne warunki atmosferyczne. To trwałe rozwiązanie, które może nam posłużyć przez lata. Jest gwarancją wytrzymałości przy jednoczesnej oszczędności czasu i pieniędzy.

Nowe płytki ELABRICK są dostępne w marketach grupy PSB, PSB Mrówka, sieci sklepów OBI oraz Merkury Market. Można je będzie również wkrótce zamówić bez wychodzenia z domu w sklepie internetowym www.elabrick24.pl.

Płytki Elabrick w kolorze Colorado
Płytki Elabrick w kolorze Colorado
Fot. Elastolith/Elabrick

Więcej informacji na stronie www.elastycznyklinkier.pl

Jeden komentarz

  1. Mam to rozwiązanie u siebie w salonie. Nawet sam układałem. Powiem, że nie spodziewałem się, że to takie proste. Szybko idzie. Efekt końcowy robi wrażenie. Każdemu się podoba.

Napisz komentarz...