5 sprytnych rozwiązań, które ułatwią wybór piekarnika

5 sprytnych rozwiązań, które ułatwią wybór piekarnika

Wybór odpowiedniego piekarnika wymaga przenalizowania naszych potrzeb i stylu życia. Na co zwrócić uwagę, aby urządzenia ułatwiały codzienność i były dla nas idealnym pomocnikiem w kulinarnych eksperymentach?

Decydując się na konkretny piekarnik, warto wybierać ten, który działa w sposób intuicyjny i jest pomocnikiem w codziennym gotowaniu. Funkcje, które łatwo dostosowują się do pomocnika, są proste w obsłudze, a jednocześnie zapewniają komfort użytkowania dostępne są w piekarnikach Gorenje Simplicity.

Simplicity Control, czyli nigdy więcej skomplikowanych ustawień
Nigdy więcej kłopotów ze skomplikowanymi ustawieniami. Połączenie sterowania dotykowego i centralnego podświetlanego pokrętła oferuje naprawdę uproszczoną obsługę z automatycznymi i wstępnie ustawionymi programami oraz funkcjami, automatycznymi operacjami i łatwiejszymi ręcznymi regulacjami. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzony czas przeznaczyć na inne domowe przyjemności.

AdaptBake, czyli nigdy więcej kłopotów z ulubionymi przepisami
Piekarniki z linii Gorenje Simplicity zapamiętują najczęściej wykorzystywane przez użytkowników ustawienia temperatury. W jaki sposób? Jeśli często przygotowujemy w piekarniku ulubioną potrawę, urządzenie zapamięta najczęściej używane programy pieczenia i wykorzysta je przy kolejnym przygotowywaniu potrawy.

Życie bez domowych dramatów.

HomeMade Plus, czyli idealny piekarnik do profesjonalnych rezultatów
Piekarnik, który inspirowany jest kształtem tradycyjnego pieca chlebowego opalanego drewnem? To możliwe. Piekarniki z linii Gorenje Simplicity zostały zaprojektowane właśnie w ten sposób. Ich owalny kształt pozwala zachować optymalną cyrkulację powietrza, która doskonale wpływa na przygotowywaną potrawę. Dzięki takiemu rozwiązaniu potrawy są niezwykle delikatne, soczyste w środku oraz chrupiące z zewnątrz.

AquaClean, czyli nigdy więcej kłopotów związanych z czyszczeniem
Funkcja AquaClean w piekarnikach z linii Simplicity zapewnia zapewnia bezproblemowe czyszczenie komory piekarnika. W jaki sposób? Na blachę do pieczenia wystarczy wlać pół litra wody, a następnie uruchomić funkcję AquaClean. Kiedy my zajmujemy się zupełnie czymś innym nasz piekarnik już po 30 minutach jest czysty. Rezultaty działania funkcji AquaClean widoczne są na całej powierzchni piekarnika, powstałe podczas pieczenia plamy czy ślady tłuszczu są wyraźnie zmiękczone i bez problemu można je łatwo usunąć za pomocą szmatki.

Piekarnik, który inspirowany jest kształtem tradycyjnego pieca chlebowego opalanego drewnem

CoolDoor, czyli nigdy więcej kłopotów związanych z bezpieczeństwem
CoolDoor to specjalna innowacyjna konstrukcja i przeszklenie na drzwiczkach, które izolują piekarnik. Dzięki czemu ciepło zatrzymywane jest wewnątrz. Funkcja ta posiada dwie podstawowe zalety. Pozwala zoptymalizować zużycie energii poprzez zatrzymanie strat ciepła z komory piekarnika. Druga funkcja nie nagrzewających się z zewnątrz drzwiczek sprawia, że piekarniki są bezpieczniejsze dla użytkownika. To szczególnie ważna funkcja w przypadku najmłodszych domowników.

Więcej informacji na: https://pl.gorenje.com/

Napisz komentarz...