Ściany bez niedoskonałości

Ściany bez niedoskonałości

Zanim rozpoczniemy malowanie ścian w pomieszczeniu, upewnijmy się, czy nie pojawiły się na nich nieestetyczne rysy i pęknięcia. Skazy tego typu skutecznie zamaskujemy za pomocą akryli do zastosowań wewnętrznych marki Soudal.

Przemalowanie ścian na inny kolor to sprawdzony sposób na szybką i efektowną metamorfozę wnętrza. Aby rezultat prac był w pełni satysfakcjonujący, warto zadbać o to, aby powierzchnia ścian była idealnie gładka. Z biegiem lat na każdej ścianie mogą pojawić się nie tylko zabrudzenia, ale również różnego rodzaju ubytki, których nie ukryje nowa farba. Dzięki akrylom budowlanym firmy Soudal przywrócimy ścianom nieskazitelny wygląd.

Przy wypełnianiu rys i pęknięć w betonie, murze, tynku i innych podłożach porowatych stosowanych w budownictwie mistrzowsko zda egzamin Akryl marki Soudal. Jest on dostępny w wielu kolorach (białym, szarym, czarnym, beżowym, brązowym), a po utwardzeniu daje się szlifować i malować. Akryl ten nie przebarwia powłok malarskich, nie zawiera rozpuszczalników i jest całkowicie bezpieczny dla środowiska naturalnego.

Jeżeli chcemy jak najszybciej rozpocząć prace malarskie po wypełnieniu ubytków w ścianie, to najlepszym rozwiązaniem będzie Akryl błyskawiczny Express firmy Soudal. Ma on doskonałą przyczepność do typowych podłoży porowatych, a nowoczesna formuła o krótkim czasie naskórkowania sprawia, że daje się malować już po 10 minutach od nałożenia bez ryzyka przebarwienia spoiny.

Akryl Soudal

Z kolei w pomieszczeniach o podwyższonym stopniu wilgotności doskonale sprawdzi się Akryl sanitarny marki Soudal. Zawiera on nowoczesne substancje konserwujące, dzięki którym odznacza się wysoką i długotrwałą odpornością na działanie grzybów i pleśni. Powszechnie wykorzystywany jest również do maskowania połączeń między ścianą i kabiną prysznicową oraz wokół elementów dekoracyjnych ceramicznych i z PVC. Akryl sanitarny może być malowany typowymi farbami do ścian i sufitów, w tym farbami przeznaczonymi do pomieszczeń mokrych.

Zaletą akryli firmy Soudal jest bardzo łatwa aplikacja – nakłada się je standardowym pistoletem do uszczelniaczy na dokładnie oczyszczone i osuszone podłoże. W rezultacie bez problemu samodzielnie wypełnimy niewielkie ubytki w ścianach, przygotowując je w ten sposób do malowania.

Napisz komentarz...