BoConcept Princeton

BoConcept rozszerza kultową kolekcję Princeton o nową ławkę i stołek barowy

Duńska marka meblowa BoConcept, rozszerza swoją kultową kolekcję Princeton, wprowadzając do oferty nową ławkę i stołek barowy. Obie nowości zaprojektowane są przez utalentowanego skandynawskiego designera Mortena Georgsena, który zasłynął projektem flagowego krzesła tej kolekcji.

FOKUS NA DOM
W dzisiejszych bezprecedensowych czasach coraz częściej styl projektowania dyktowany zaczyna być rosnącym przywiązaniem do domowego ogniska. Nie ma w tym nic dziwnego, bo dom stał się czymś więcej, niż tylko i wyłącznie miejscem odpoczynku i oazą spokoju. Współcześnie to już nie tylko miejsce do życia, ale także przestrzeń do poznawania siebie, rozwoju osobistego i rozrywki. Dlatego zapotrzebowanie na materiały o wysokim komforcie, miękkie, otulające formy i organiczne kształty nabrało teraz zupełnie nowego znaczenia.

KULTOWY PRINCETON
Kultowe krzesło Princeton swoją premierę miało we wrześniu 2020 roku i natychmiast stało się bestsellerem w ofercie marki. Projektant krzesła — Morten Georgsen — genialnie połączył lekkość z wizualnym komfortem pięknych zakrzywionych linii, nadając projektowi subtelną, kobiecą ekspresję. Eleganckie oparcie przyciąga wzrok i kieruje oczy na komfortowe siedzisko. Forma krzesła sprawia, że siedząc w nim mamy wrażenie, że Princeton otula nas, nie odcinając od otoczenia.

PIĘKNE I MIĘKKIE NOWOŚCI
Nowości z kolekcji Princeton bazują na tej samej sylwetce, pozwalając użytkownikowi cieszyć się nowoczesnym designem i komfortem w zupełnie nowy sposób. Możliwość przenoszenia funkcjonalnych mebli w swoim domu jest świetnym sposobem na dodanie mu praktyczności bez poświęcania kolejnych metrów kwadratowych.

Nowa Ławka Princeton

Ławka BoConcept Princeton

PERSONALIZACJA I SPÓJNOŚĆ
Warto podkreślić, że oba nowe produkty mogą być zamówione z podstawą w dwóch różnych kolorach oraz w tapicerce z kolekcji ponad 120 tkanin i skór. Dzięki unikalnemu łańcuchowi dostaw BoConcept, marka gwarantuje ten sam kolor swoich mebli z całej kolekcji. Tak więc zielony aksamit ławki Princeton będzie idealnie pasował do zielonego aksamitu łóżka w sypialni, podczas gdy matowy czarny lakier nóg stołka barowego będzie odpowiadał temu samemu kolorowi stołu w jadalni.

Stołek barowy

Stołek barowy BoConcept Princeton

Stołek barowy posiada tą samą otulającą formę, co bestsellerowe krzesło. Idealnie sprawdzi się przy barze lub wyspie kuchennej.

Stołek dostępny jest w dwóch wysokościach: W87/67 x S46 x G54cm oraz W97/76.5 x S46 x G55cm.
Wymiary ławki: W71 x S160 x G52cm

Napisz komentarz...