LG InstaView

Minimalistyczne wzornictwo, efektywne chłodzenie i komfort użytkowania nowe lodówki LG InstaView

Firma LG Electronics (LG) wprowadza na rynek nowe lodówki InstaView Door-in-Door. Modele z najnowszej serii wyróżniają się eleganckim designem, ulepszonym systemem InstaView Door-in-Door oraz sprawdzonymi rozwiązaniami LG, które zapewniają maksymalną świeżość żywności i wygodę użytkowania. Na polskim rynku produkty będą dostępne jeszcze w tym roku.

Elegancki design i unowocześniona konstrukcja
Lodówki LG z panelem InstaView Door-in-Door zostały wprowadzone na rynek w 2015 roku i od tego momentu są nieustannie ulepszane. Najnowsze modele wykonane ze stali nierdzewnej wyróżniają się minimalistycznym wzornictwem. Dzięki stylowym czarnym ramkom panelu InstaView Door-in-Door, które nawiązują do obramowań zdobiących nowe piekarniki i kuchenki mikrofalowe LG, lodówki harmonizują z innymi urządzeniami w kuchni, pomagając stworzyć eleganckie, spójne wnętrze.

Panel z przyciemnianego szkła rozciąga się na całą górną połowę prawych drzwi. Samo okno InstaView również zostało powiększone, aby użytkownicy mogli zobaczyć więcej przechowywanych w lodówce produktów, bez konieczności otwierania drzwi. Panel LG InstaView pozwala oświetlić wnętrze lodówki za pomocą dwóch szybkich stuknięć w przezroczystą szybę drzwi, a technologia Door-in-Door ogranicza straty zimnego powietrza, zapewniając wygodną przestrzeń do przechowywania najczęściej używanych produktów.

Lodówki LG z panelem InstaView Door-in-Door

Kontynuacją minimalistycznej, nowoczesnej stylistyki InstaView z linii na rok 2021 jest wzornictwo UltraSleek Door. Obejmuje ono ukryte, ale łatwo dostępne uchwyty, oraz nowy dozownik wody, zintegrowany z dźwignią dozownika i wyposażony w pierścień świetlny, emitujący delikatną poświatę. Aby ułatwić korzystanie z LG InstaView, panele wyświetlaczy zastosowane w nowych modelach są zgodne z amerykańską ustawą o osobach z niepełnosprawnościami – Americans with Disability Act (ADA).

Świeższa woda i żywność w trosce o zdrowy styl życia
Chcąc sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu konsumentów na rozwiązania sprzyjające higienie i zdrowiu oraz zwiększyć wygodę użytkowania, nowe lodówki InstaView wykorzystują technologię UVnano firmy LG. Przy użyciu światła ultrafioletowego chroni ona kran dystrybutora wody przed potencjalnie szkodliwymi zarazkami – bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji użytkownika. Funkcja UVnano, wprowadzona po raz pierwszy w 2017 roku w wybranych produktach LG klasy premium, działa automatycznie raz na godzinę, aby usunąć do 99,99 procent bakterii z kranu dozownika. Aby zapewnić dodatkowy komfort, funkcję UVnano można aktywować w dowolnym momencie za pomocą szybkiego naciśnięcia przycisku, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się świeżo przefiltrowaną wodą z higienicznie czystego kranu dystrybutora, kiedy tylko tego potrzebują.

Podstawową funkcją każdej lodówki jest utrzymanie świeżości żywności na dłużej. Dzięki technologiom LINEARCooling i DoorCooling+ modele LG InstaView doskonale sobie z tym radzą, zachowując świeżość i soczystość produktów spożywczych nawet przez siedem dni. LINEARCooling minimalizuje wahania temperatury, które są główną przyczyną psucia się żywności, a DoorCooling+ chłodzi komorę drzwi lodówki poprzez rozprowadzanie silnego strumienia powietrza ze strategicznie umieszczonego otworu wentylacyjnego.

Większa elegancja i wygoda dzięki systemowi Craft Ice i inteligentnym funkcjom
System LG Craft Ice, który zadebiutował w 2018 roku w linii lodówek LG InstaView French-Door, jest teraz dostępny w nowych modelach Side-by-Side InstaView. LG Craft Ice wytwarza 50-milimetrowe, wolno topniejące kule lodu, które nie tylko wyglądają atrakcyjnie, ale przede wszystkim pozwalają zachować oryginalny smak napojów na dłużej.

System LG Craft Ice

Dla jeszcze większego komfortu, aplikacja LG ThinQ umożliwia użytkownikom monitorowanie i sterowanie lodówką InstaView, sprawdzanie zużycia energii, otrzymywanie powiadomień o pozostawionych otwartych drzwiach, a nawet regulację jasności oświetlenia wnętrza w zależności od pory dnia. ThinQ firmy LG obsługuje również Asystenta Google, który umożliwia łatwe sterowanie głosowe4, i zawiera Smart Learner – funkcję, która może uczyć się na podstawie wzorców użytkowania lodówki, aby zoptymalizować wydajność chłodzenia i efektywność energetyczną.

Nasza nowa linia InstaView odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na lodówki oferujące przemyślany design, większą wygodę oraz funkcje związane z zachowaniem higieny i zdrowia, które pomagają chronić konsumentów oraz ich bliskich. Energooszczędne i skuteczne w przedłużaniu świeżości żywności lodówki InstaView firmy LG są gotowe przenieść życie w kuchni na zupełnie nowy poziom

– powiedział Lyu Jae-cheol, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

LG InstaView

Napisz komentarz...