Wiele potrzeb - jedna pralka

Wiele potrzeb – jedna pralka

Sezon urlopowy oraz gorące, wakacyjne dni mogą kojarzyć się z większą ilością prania. Dbając o odpowiednią higienę oraz zdrowie wszystkich domowników, warto postawić na sprzęt, który nie tylko wykona swoje podstawowe zadania, ale także wyróżnia się szeregiem funkcjonalności, które polubią rodzice małych dzieci, właściciele zwierząt, zabiegani studenci czy alergicy.

Pralki marki Amica łączą w sobie wysoką skuteczność w usuwaniu bakterii i alergenów, dbałość o różne tkaniny i potrzeby użytkowników. Pralka z funkcją wykorzystania pary WA2C814BKiSVOD odkazi nasze ubrania, pomoże w optymalizacji zużycia energii oraz wody, a tym samym pomoże w pilnowaniu domowego budżetu. Wykorzystanie programów parowych w pralkach jest jedną z nowości na polskim rynku.

WA2C814BKiSVOD „Wprowadzając nowe modele pralek w czasie pandemii, chcieliśmy udostępnić najnowocześniejsze funkcje, które pomogą użytkownikom w zachowaniu maksymalnej czystości i sterylności tkanin. Modele parowe to sprzęt zaprojektowany pod różnorodne potrzeby. Cicha, wydajna oraz szybka praca szczególnie dobrze wpisze się w grafiki urlopowe, kiedy zależy nam na sprawnym odświeżeniu zawartości walizki przywiezionej z wakacji” – mówi Małgorzata Fuszpaniak, menadżer ds. komunikacji kategorii Grupy Amica.

Amica w swoich najnowszych pralkach stawia na innowacyjne wykorzystanie promieni ultrafioletowych. UV Hygiene Technology pozwoli na pozbycie się niebezpiecznych wirusów i bakterii z naszych ubrań. Odkażanie prania oraz wnętrza pralki promieniami ultrafioletowymi jest rozwiązaniem skutecznym, a także w pełni bezpiecznym.

Funkcja SteamPower Pro to wykorzystanie pary w celu uzyskania czystych i w pełni sterylnych tkanin. Wybierając program Łatwe prasowanie, korzystamy z dwukrotnego użycia pary: na początku oraz pod koniec cyklu prania, dzięki czemu pralka nie tylko dezynfekuje, ale także redukuje zagniecenia naszych ubrań.

Dla bardziej intensywnej sterylizacji możemy skorzystać z programu Sterylizacja 70°C, który przez 30 minut utrzymuje temperaturę powyżej 60°C, zgodnie z zaleceniami WHO. Program Antyroztocza to skuteczna eliminacja mikroorganizmów z pościeli i tkanin.

Jakie rozwiązania przygotowano dla posiadaczy zwierząt? Program Pupil dzięki dodatkowym płukaniom szybko i sprawnie usunie sierść z naszego prania, a my możemy cieszyć się idealnym praniem i poświęcić swój czas na zabawę ze swoim pupilem.

„Pralki marki Amica to odpowiedź na różnorodne potrzeby naszych użytkowników. Stworzyliśmy ponad 16 programów prania, które obejmują funkcje przyjazne alergikom, posiadaczom zwierząt, osobom mieszkającym samotnie, a także mieszkańcom wielorodzinnych domów. Jednak to nie wszystko, ponieważ wprowadzając najnowsze modele pralek, skupiliśmy się również na aspekcie ekologicznym. Coraz więcej osób jest świadomych zachodzących zmian oraz konieczności dbania o zużycie wody czy energii. Korzystając ze sprzętu Amica, użytkownicy mają realny wpływ na oszczędność tych zasobów. Wbudowany wskaźnik EcoBar pokazuje, ile prądu i wody zostanie wykorzystane przy każdym programie prania. To sprawia, że nie tylko dbamy o środowisko, ale także w prosty sposób pilnujemy domowego budżetu. Udowadniamy, że jedno urządzenie może spełniać wiele funkcji, a przy tym być dostępne i atrakcyjne dla każdego” – dodaje Małgorzata Fuszpaniak.

Amica WA2C814BKiSVOD

www.amica.pl

Napisz komentarz...